שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט נשוי לונילית

Viscont
לפני שבועיים • 4 במאי 2024

נשלט נשוי לונילית

Viscont • 4 במאי 2024
היי, אני חדש בפורום, וזה הפוסט הראשון שלי.
אני נשוי כבר 8 שנים באושר.
את התשוקה להיות נשלט גיליתי בשנים האחרונות. רואה הרבה פורנו של שליטה נשית, ומאוד הייתי רוצה לשלב את זה בחיי הנישואין.

עם זאת, אשתי ממש לא מכירה את התחום. דיברתי איתה על זה, ורמזתי לה פה ושם במיטה שבא לי שהיא פשוט תתעלל בי, אבל היא פשוט לא יודעת איך. כישורי משחק = 0.

האם יש שולטות שמעבירות סדנאות בתשלום לוניליות שמוכנות ללמוד להיות שולטות? יותר בכיוון ללמוד איך לשחק, איך לדבר בצורה שולטת, איך להשפיל ולשלוט רגשית ומנטלית.

מרגיש אבוד
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 במאי 2024
נשאלת השאלה האם יספק אותך שהיא תלמד מה לדקלם לך?
הרי חלק ממה שהופך את זה למרגש זאת התשוקה של האישה שמולך. מניחה שזה גם חלק ממה שמדליק אותך בפורנו שאתה רואה: כשהשולטת שם נראית מתרגשת מלשלוט בגבר, כשהדחף לכך נובע ממנה ולא מאולץ לתוך דמות שאינה מרגישה היא.

כשמשהו מזה ידליק ויחרמן את אשתך היא כבר תמצא לבד את המילים שנכונות לה להשתמש בהן, היא תרגיש מה בא לה לעשות הלאה.
ובטח כשמדובר בשליטה מנטאלית שדורשת חיבור כנה לעניין כדי לעבוד ולא לעקוב אחרי רשימת מכולת, אחרת זה פשוט לא ירגיש זה.

כדי לגלות מה יחרמן אותה אתם צריכים לחקור ביחד מה מתאים לכם.
לא לצפות שהיא תכנס לדמות השולטת מלכתחילה אלא להתחיל מלהתנסות מהמקום המוכר והונילי יחסית בקינקים שנשמעים לה מסקרנים ולאט לאט בהדרגה להגביר את הקצב, ומתוך זה תבנה הדמות האישית שלה בעולם השליטה. דמות שהיא באמת מאפיינת את מי שהיא, את החשקים והציפיות שלה.
כשזה מעוגן בחשקים שלה זה מבטיח שהיא באמת תהיה בעניין ולא "תעשה לך טובה", זה גם יחזיק לאורך זמן.

שולטת שתגיד לה מה לדקלם רק תספר לה על עולם השליטה הספציפי של עצמה, שלאו דווקא יתאים לאשתך לחוות.
    התגובה האהובה בשרשור
סווריןן
סווריןן • 4 במאי 2024
פרט למה שארצ'אנג'ל כתבה לך, נשמע שאתה במצב טוב בו אשתך רוצה להתנסות בזה. אם תתסרט/תביים אותה, אתה תשיג משהו, אבל לא יותר מדי. (אני מגיב לך ברצינות, מתוך מחשבה שאשתך מוכנה בכלל לשקול ללכת ללמוד מ'שולטת' אחרת...). אבל נתקלתי במישהי שלמדה ממישהי מאוד מיומנת 'לשלוט'. כתבתי על זה. אולי תמצא בזה תועלת. (חפש כאן ובפרקים שמגיעים אחר כך: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=106181&postid=760762)
Viscont
Viscont • 4 במאי 2024
ברור לי שזה לעולם לא יהיה כמו מישהי שהיא שולטת מנוסה מתוך מקום פנימי.

מה לעשות...חלק מהאנשים מגלים תשוקות מיניות מאוחר יותר בחיים. מבחינתי זו לא סיבה לפרק נישואים...אז מסתפקים גם במשחק.

אבל המטרה שלי היא עמוקה יותר.
אשתי יודעת טוב מאוד איך להיות שולטת בבית. איך לתת לי פקודות בכל מה שקשור לניהול הבית והילדים..
אני רוצה שמישהי תלמד אותה לתעל את האנרגיות האלו גם לחוויה המנטלית/ארוטית.
האם זה בסוף יהיה רק משחק? אולי, אבל שווה לנסות לדעתי...כי כן יכול להיות שהיא תגלה שהיא אוהבת את זה ממקום פנימי
FootJunky
FootJunky • 4 במאי 2024
מנסיוני (עם בחורים אומנם) הדרך הכי טובה "להזרים אותה לכיוון", היא להתחיל להתייחס אליה כמו אל מלכה ברגעים האינטימיים שלכם.
תרד לסגוד לכפות רגליה,
תלחש לה מילים שאתה רוצה להגיד לה כנשלט
ולאט לאט ובעדינות להכניס אלמנטים נשלטים מהכיוון שלך
לתת לה את התחושה שאתה שם כדי לעשות מה *שהיא* אוהבת, שהכל all about her
בלי לצפות ממנה לכלום... רק להתחייל לייצר את הדינמיקה.

במקום לדבר על זה - להתחיל, לאט לאט, להיות את זה.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 4 במאי 2024
FootJunky כתב/ה:
מנסיוני (עם בחורים אומנם) הדרך הכי טובה "להזרים אותה לכיוון", היא להתחיל להתייחס אליה כמו אל מלכה ברגעים האינטימיים שלכם.
תרד לסגוד לכפות רגליה,

אחת העצות הטובות
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 במאי 2024
FootJunky כתב/ה:
תרד לסגוד לכפות רגליה,

מדוייק.
זה מה שאני עשיתי וזה עבד.
טוב, רק לכמה שנים.
אבל אלו היו שנים טובות.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שבוע • 4 במאי 2024
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 במאי 2024
bondman כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:
תרד לסגוד לכפות רגליה,

מדוייק.
טוב, רק לכמה שנים.
אבל אלו היו שנים טובות.

ואז מה קרה? (אם מתאים לך לספר כמובן)
JustNobody
לפני שבוע • 4 במאי 2024
JustNobody • 4 במאי 2024
פרלין כתב/ה:
bondman כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:
תרד לסגוד לכפות רגליה,

מדוייק.
טוב, רק לכמה שנים.
אבל אלו היו שנים טובות.

ואז מה קרה? (אם מתאים לך לספר כמובן)

חחחחח עכשיו גם אני סקרנית
ArchAngel​(שולטת)
לפני שבוע • 4 במאי 2024
ArchAngel​(שולטת) • 4 במאי 2024
Viscont כתב/ה:
ברור לי שזה לעולם לא יהיה כמו מישהי שהיא שולטת מנוסה מתוך מקום פנימי.

מה לעשות...חלק מהאנשים מגלים תשוקות מיניות מאוחר יותר בחיים. מבחינתי זו לא סיבה לפרק נישואים...אז מסתפקים גם במשחק.

זה תמיד משחק בצורה כזו או אחרת. הרי היא לא באמת תהיה הוד רוממותה או אלילה, ואתה לא באמת עבד שנרכש על ידה בחוסר ברירה, ואין שום כפיה וחוסר אונים אמיתי כשאתה כל כך משתוקק לזה, יזמת ודחפת לזה, ויכול בכל רגע להפסיק עם מילת ביטחון וכו'
מכיר את המונח " השעיית הספק" מתחום הספרות? שהקורא נכון להתעלם ממידת המציאותיות בספרי מד"ב ופנטזיה כדי להצליח להנות מהם? אז ככה בחלקים נרחבים בעולם הבדס"מ.

אבל עם כל המשחקיות שבדבר, כל הקטע שזה אמור ויכול לנבוע ממקום פנימי ואותנטי.
אף אחד לא אמר לך לפרק נישואין אלא לחקור ביחד עם אשתך מה יעשה לה טוב בתוך המשחק הזה, לבנות איתה את דמות השולטת שלה במקום לצפות שהיא תכנס לאחת של מישהי אחרת ותדקלם את הטקסטים שלה.
אני בתור שולטת שנמשכת לזה בעצמי, היית נכבית אם הייתי צריכה לדקלם טקסטים של אחרות. בחורה ונילית בכלל תאבד עניין מאוד מהר, וזה יראה מאולץ מאוד.

והעניין הוא שגם אתה לא תהיה מסופק, כי זה לא שאתה רוצה שהיא תבצע בך רק פעולה טכנית כמו הצלפה או קשירה. אתה מחפש שליטה רגשית או מנטאלית וזה פשוט לא עובד מתוך דקלום. בשביל לשלוט רגשית צריך להרגיש.
תבנה איתה את הרגש שלה לגבי שליטה.

ואגב, השליטה האירוטית שלה תהיה נפרדת מהאופן שבו היא מנהלת את הבית והילדים, לא הייתי מנסה "לתעל את זה" משם.
הרבה נשים תופסות את ניהול משק הבית כמשהו שוחק, ככה שבמיטה הייתה מנסה להתחבר ממקום שמוריד ממנה את נטל האחריות מהכתפיים, לא כאילו זו עוד מטלה.
אישית הייתי מתחילה מלגרום לה להרגיש את הפינוק שבזה, את השירות שלך אותה, במקום להתחיל מזה שהיא תשרת לך את הצורך כנשלט, כמו שכתב ג'אנקי.