שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

היפנוזה

heirofpolio
לפני שבועיים • 3 במאי 2024

היפנוזה

heirofpolio • 3 במאי 2024
היי! אני מהפנט חובב זמן מה ויצא לי להפנט לא מעט אונליין ואני אשמח לנסות על עוד אנשים ( מעדיף סאביות אבל גם סוויץ' יעבוד בסדר גמור )
יש לי כרגע בערך 3 סוגים של הפנוט שאני מנוסה בהם והאחוזי הצלחה שלי איתם פחות או יותר 100 P:
1- טראנס עם טריגר - אני מכניס את המהופנטת לטראנס ומחבר את הטראנס לביטוי טריגר - בעתיד כאשר אומר אותו אחרי ההפנוט המהופנטת תכנס לטראנס עם תחשות תענוג
2- גמירה - מה שכתוב על הכריכה , המהופנטת תגמור בלי לגעת בעצמה מההפנוט , זה האחד היותר פופולארי מסיבות תמוהות
3- קצת יותר נסיוני כי לא מזמן סיימתי להכין את התסריט , שליטה - המהופנטת תכנס לטראנס ותהיה מחוברת למילת טריגר - כל פעם שאני אתחיל משפט במילה הנל המהופנטת תרגיש צורך ותענוג מלציית למשפט
אני אשמח לנסות לגרום לעוד תוצאות אצל המהופנטת אבל אני אצטרך לדעת מראש!
מבחינת איך ומתי אני פנוי רוב הזמן ולא אכפת לי לעשות את זה בדיסקורד - תחת פורום של איזה משחק( יצא לי להפנט ב vr chat לא מעט ) או אפילו במציאות !
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 במאי 2024
backgammon​(שולט)
backgammon​(שולט) • 3 במאי 2024
א. כמו שאמרו לפניי, בישראל לא חוקי לעסוק בהיפנוזה בידורית/למטרות הנאה. ולא במקרה - במקרי-קצה היפנוזה יכולה להיגמר באסון בדמות מהופנט/ת שלא יוצא/ת מהטראנס. זה מאוד נדיר, אבל זה סיכון אמיתי.

ב. ככל הנראה, אין איסור חוקי לעסוק בסוגסטיה אירוטית,אבל מן הראוי לחשוף בפני הקהל שאתה פונה אליו סיכונים, סיכויים, ומידת האחריות שבפעולות כאלה בהתחשב ברמת המיומנות והנסיון *האמיתיים* שלך.

ג. בפעם הבאה שאתה מצהיר 'יש לי כרגע בערך 3 סוגים של הפנוט שאני מנוסה בהם והאחוזי הצלחה שלי איתם פחות או יותר 100'
כדאי שלא תתאר מייד לאחר-מכן את אחד הסוגים במילים 'קצת יותר נסיוני כי לא מזמן סיימתי להכין את התסריט'.

ד. להציע סוגסטיה אירוטית לאנשים דרך האינטרנט, כשאין לך אפשרות לתת תמיכה אם משהו לא יסתדר, לא רעיון טוב.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שבוע • 4 במאי 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 4 במאי 2024
backgammon כתב/ה:
א. כמו שאמרו לפניי, בישראל לא חוקי לעסוק בהיפנוזה בידורית/למטרות הנאה. ולא במקרה - במקרי-קצה היפנוזה יכולה להיגמר באסון בדמות מהופנט/ת שלא יוצא/ת מהטראנס. זה מאוד נדיר, אבל זה סיכון אמיתי.

ב. ככל הנראה, אין איסור חוקי לעסוק בסוגסטיה אירוטית,אבל מן הראוי לחשוף בפני הקהל שאתה פונה אליו סיכונים, סיכויים, ומידת האחריות שבפעולות כאלה בהתחשב ברמת המיומנות והנסיון *האמיתיים* שלך.

ג. בפעם הבאה שאתה מצהיר 'יש לי כרגע בערך 3 סוגים של הפנוט שאני מנוסה בהם והאחוזי הצלחה שלי איתם פחות או יותר 100'
כדאי שלא תתאר מייד לאחר-מכן את אחד הסוגים במילים 'קצת יותר נסיוני כי לא מזמן סיימתי להכין את התסריט'.

ד. להציע סוגסטיה אירוטית לאנשים דרך האינטרנט, כשאין לך אפשרות לתת תמיכה אם משהו לא יסתדר, לא רעיון טוב.

כל הרשת מלאה סוגסטיות אירוטיות.