סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לי

בטי בום​(שולטת)
לפני 9 שנים • 15 באוק׳ 2014

שאלה לי

בטי בום​(שולטת) • 15 באוק׳ 2014
שאלה כנה, כמה מכם קוראים פרופילים לפני שהם שולחים הודעה?
אינטליגנציה נשלטת

שלום בום

אינטליגנציה נשלטת • 15 באוק׳ 2014
לא ניתן לענות בשם כולם, ואם תבצעי סקר תקבלי את אפקט שטיפת ידיים אחרי שירותים (95% העידו שהם שוטפים לעומת 30% שנמצאו בפועל)

בכל מקרה לעניננו, אציע לך דרך שתהווה לך אבן בוחן להודעות שנשלחות אלייך.
אופציה א'- אדם ללא פרופיל מפורט אבל השקיע יותר מ"ערב טוב" כנראה שקרא קצת עלייך ורוצה להרשים, שווה תגובה.
אופציה ב' אדם שהשקיע על הפרופיל שלו, כנראה ממקסם תועלת ולא שולח הודעה כוללנית לכולן
(הדבר משול לגבר שמתחיל עם כל מה שיש לו ציצי אפילו שזאת זקנה בת 90, ורק בסוף ממיין את הטובות) ולכן אם הפרופיל שלו מושקע כנראה שהוא גם קרא את הפרופיל שלך, במידה והפרופיל שלו מעניין, שווה תגובה.
אופציה ג' אדם עם פרופיל מפורט שמוסיף בהודעה נימה פרטית ומנסה להצחיק אותך/לעניין אותך, תתחתני איתו icon_wink.gif

כל השאר ככה"נ לא קראו את הפרופיל שלך ומנסים לזרוק חכה..
קחי בחשבון שככל שיחס הכמות לטובת נשות האתר יתעצם כמות הדואר זבל תגדל בעקבות הנואשות.
פשוט תקראי לחברות לכאן icon_wink.gif

icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 15 באוק׳ 2014
שאלה לגיטימית, לדעתי מיעוט- במיוחד כלפי בחורות עם פרופיל חופר כמוני.
אבל הפרופיל שלך ריק, אין ממש מה לקרוא, וברור שפונים אליי בגלל התמונה.
אז למה בעצם את שואלת? icon_rolleyes.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 15 באוק׳ 2014
כי התחושה שלי שלא משנה מה אני אכתוב ועד כמה אני אשקיע
היו לי פרופילים מושקעים שניסיתי להגדיר בדיוק מה אני רוצה ומחפשת וכיום כשלא כתוב לי כלום אני מקבלת את אותה כמות פניות עם פחות או יותר אותה התעלמות ממה שאני מחפשת
ממילא לא קוראים באמת.
כשאישה בת 44+ כותבת שהיא רגל אחת בחוץ ועדין מוצפת בהודעות מילדים בני 23+
אז אני באמת שואלת ,אני מנסה להבין ממי ששולח בלי להסתכל על הפרופיל מה הם חושבים שהם ישיגו בזה?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 15 באוק׳ 2014
אם את רוצה לקבל פניות, למה לכתוב שיש לך רגל אחת בחוץ? זה עשוי להרתיע דווקא את הרציניים.

אני כותבת פרופיל מפורט קודם כל בשביל עצמי.
ואם את אומרת שאין שינוי- אז על אחת כמה וכמה אין טעם לקצר.

שנית, בעיניי זה סינון טוב- מי שלא קורא, לא קורא בכל מקרה ולא אכפת לו ממני, אז לי לא אכפת ממנו.
מי שאני כן עשויה לעניין אותו, יקרא ויתייחס- ואותו אני רוצה.
Snitch
Snitch • 15 באוק׳ 2014
לא רק שאני קורא, אלא תמיד ההודעה שלי גם תכיל משהו שמבהיר שאכן קראתי.

מצד שני, כשרק נכנסתי לעולם הסטיות החביבות, שלחתי אדומה לכל מי שהמילה "שולטת" התנוססה לה על יד הפרופיל ואם הייתה אפשרות לשלוח הודעה זהה אחת לכולן, סביר להניח שהייתי משתמש בה.

לי אישית נראה שבעיקר החדשים, שממש להוטים להכיר, ישלחו פרטיות בלי כל אבחנה.
רב בריח​(נשלט)

כנראה שזה לא ממש יעזור מה שנכתוב פה ....

רב בריח​(נשלט) • 15 באוק׳ 2014
אין דרך ודאית לדעת.
הערכה שבעלי פרופיל מושקע יקראו ויעריכו אנשים אחרים שנטו לעשות זאת נשמעת הגיונית.
מצד שני כל פרופיל דומה לשני - " לא מעוניינת בגברים,בפניות,לא מחפשת כלום סתם פה להעביר את הזמן , זה צעיר מידי וזה מבוגר מידי ,ומעוניינת רק בחתיכים מדהימים ,מלכה בתשלום".

אני בכל אופן קורא תמיד פרופיל שלא נתקלתי בו בעבר ואם הוא מצא חן אז אני אכן אפנה .
sun light​(נשלט)
לפני 9 שנים • 16 באוק׳ 2014

לא יכול לדבר בשם הכלל

sun light​(נשלט) • 16 באוק׳ 2014
אבל במענה לשאלתך, קורא את כל הפרופיל, בוחן אותו, קורא את הבלוג אם יש, מחפש רמזים להתאמה, כמובן שמסתכל בתמונות אם ישנן (שרמוטה שרמוטה אבל עדיין שטחי כמו כל גבר אחר icon_smile.gif ) ורק אז מחליט אם לשלוח או שלא.
FoxyBoxy
לפני 9 שנים • 16 באוק׳ 2014
FoxyBoxy • 16 באוק׳ 2014
אני מרגיש די מוזר לדבר עם אדם שהשקיע בפרופיל שלה ואני לא השקעתי בלקרוא אותו O: