ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקשר?

gilsherr
לפני 9 שנים • 22 בספט׳ 2014

מה הקשר?

gilsherr • 22 בספט׳ 2014
יצא לי לראות סרט משמים על קשירות,. מאוד טכני , הבחורה כמעט ונותנת הוראות...ממש לא הבנתי, מה הטעם לקשור בחורה שרוצה בכך? ולמה בלאט היא לא מנסה להתנגד או להשתחרר? נראה לי שההנאה במקרה הזה היא יותר מהאסתטיקה של העניין, מהטכניקה, כמו בישול או משהו דומה המצריך דיוק ווריכוז.. לטעמי יש לזה קשר קלוש אם בכלל לדבר הזה שאנחנו עוסקים בו. זה מזכיר לי שפעם כתבתי בבלוג שלי משפט שנראה בערך כך : "כשהיא מתחילה להנות אני מפסיק..." ועוררתי כאן זעם רב. נראה לי שיש כאן שתי אסכולות בסיסיות ההולכות בדרכים נפרדות: באחת המטרה היא בניה ובשניה משהו הפוך בערך, אני שונא לבנות...
אושה{אוש}
לפני 9 שנים • 23 בספט׳ 2014
אושה{אוש} • 23 בספט׳ 2014
אני מאסכולת הנשלטים הם השולטים האמיתיים.
הכל סביבינו, שיהיה לנו טוב, שיהיה לנו רע
אולי בעצם הכוונה לנשים, שולטות או נשלטות,
העיקר שאנחנו נפונק (תסתכל בכל פליי פארטי מיילדום ממוצע-
הגברים לבושים ועובדים קשה כדי לענג מינית וכאבית את הנשים)
אבל לענינינו,
כשעובד עלי, לקשור אותי ואני עומדת במקום וזה לוקח זמן,
זה הפינוק. מתעסק איתי, עושה לי נעימים (המגע של החבל שווה ערך
לנעימים) , לוקח את הזמן ואני כמו חפץ שסוגדים לו מתעטף בכיסוי יפה.
Ultra​(שולט)

מה הקשר באמת

Ultra​(שולט) • 23 בספט׳ 2014
מה הקשר בין חשמל לבדסמ
מה הקשר בין אש לבדסמ
מה הקשר בין משחקי סכין לבדסמ
מה הקשר בין כל דבר שצריך ללמוד יותר מ 5 דקות לבדסמ?

יש נשלטות חסרות סבלנות שלא מתחברות לחבל
ויש הרבה שולטים שאין להם סבלנות ללמוד שיבארי וזה בסדר גמור.
אבל לשלול שיבארי כחלק מבדסמ ?

ואני תוהה האם שלילת שיבארי כחלק מבדסמ זה לפי התקן האירופאי לבדסמ , האמריקאי או הישראלי?
gilsherr

Re: מה הקשר באמת

gilsherr • 23 בספט׳ 2014
Ultra כתב/ה:
מה הקשר בין חשמל לבדסמ
מה הקשר בין אש לבדסמ

ואני תוהה האם שלילת שיבארי כחלק מבדסמ זה לפי התקן האירופאי לבדסמ , האמריקאי או הישראלי?

זה בדיוק העניין. פוסט אחד לפניי יש משהו של אמי הקוראת לסדנאות בנושאי בדסמ וזה הכניס אותי לפרופורציה, אולי מעבר לזה, הכניס אותי לדיכאון....ככל הנראה הייתי נרדם בסדנה כזו אלמלא החשש להכשל בביצוע במידה ויגיע תורי לבצע קשירה מורכבת...
תמיד חשבתי שכולם כמוני, פשוט רוצים איזה נערה יפה שכיף להתעלל בה מבלי ללמוד בדקדקנות איך לעשות את זה. העניין הוא שהלימוד מוצי את הטעם, כמו ללמוד איך להזדיין, לא פלא שדור שלם סובל מאימפוטנציה בעקבות מאסטרס והטמבל השני. פתאום מסתבר שאני במיעוט....אפילו מיעוט מבוטל. אחיי הסדיסטים, אייכם?
gilsherr

Re: מה הקשר באמת

gilsherr • 23 בספט׳ 2014
Ultra כתב/ה:
מה הקשר בין חשמל לבדסמ
מה הקשר בין אש לבדסמ

זה בדיוק העניין. פוסט אחד לפניי יש משהו של אמי הקוראת לסדנאות בנושאי בדסמ וזה הכניס אותי לפרופורציה, אולי מעבר לזה, הכניס אותי לדיכאון....ככל הנראה הייתי נרדם בסדנה כזו אלמלא החשש להכשל בביצוע במידה ויגיע תורי לבצע קשירה מורכבת...
תמיד חשבתי שכולם כמוני, פשוט רוצים איזה נערה יפה שכיף להתעלל בה מבלי ללמוד בדקדקנות איך לעשות את זה. העניין הוא שהלימוד מוצי את הטעם, כמו ללמוד איך להזדיין, לא פלא שדור שלם סובל מאימפוטנציה בעקבות מאסטרס והטמבל השני. פתאום מסתבר שאני במיעוט....אפילו מיעוט מבוטל. אחיי הסדיסטים, אייכם?
gilsherr
gilsherr • 23 בספט׳ 2014
מוציא את החשק כמובן ולא מוצי.. החיים קשים בכלוב כשיש לך אנדרואיד הכלוא בגוף של גלקסי 3
gilsherr
gilsherr • 23 בספט׳ 2014
Rebellion כתב/ה:
ואני חשבתי שהמטרה היא לשלוט, והכאב או הקשירה הם רק הדרך.

המטרה היא להתעלל להכאיב להשפיל לענות לצבוט לנשוך לדקור והציות רצוי שיהא מתוך פחד מצמית . אם כבר שליטה אז רצוי שתהיה אמצעי להשגת כל אלו ולא המטרה.
Ultra​(שולט)
Ultra​(שולט) • 23 בספט׳ 2014
gilsherr כתב/ה:
Rebellion כתב/ה:

המטרה היא להתעלל להכאיב להשפיל לענות לצבוט לנשוך לדקור והציות רצוי שיהא מתוך פחד מצמית . אם כבר שליטה אז רצוי שתהיה אמצעי להשגת כל אלו ולא המטרה.

קשירות בסיסיות ניתן ללמוד בקלות ואיתם ניתן לרתק בחורה לכל חפץ כגון מיטה, כיסא , שולחן

או סתם לקושר לה את הידיים מאחרי הראש + קשירת חזה + משאיר לך נקודה בגב שלה
שמאפשר לך לנייד אותה כרצונך , וכל זה עם חבל אחד וקשירה שלוחחת 2-3 דקות, לא יותר.

מצד שני אם יש לך שתי בחורות ואתה רוצה לקשור את שתיהן ביחד לצורכי סשן הרי שצריך
ללמוד קשירות יותר מסובכות.
ללללא​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 24 בספט׳ 2014
ללללא​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2014
gilsherr כתב/ה:
Rebellion כתב/ה:

אבל אתה מבין שבסופו של דבר אם היא רוצה את זה, היא כנראה נהנית? גם פחד מצמית יכול להיות כיף.