סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי סכין

amy​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 17 בספט׳ 2014

משחקי סכין

amy​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2014
מי חווה, ניסה, אוהב? לא מדברת על קאטינג, אלא על משחקים עם נקודות לחץ, הפחדה, מקסימום הקזת דם מינימלית.
Under The Skin

Re: משחקי סכין

Under The Skin • 17 בספט׳ 2014
amy כתב/ה:
מי חווה, ניסה, אוהב? לא מדברת על קאטינג, אלא על משחקים עם נקודות לחץ, הפחדה, מקסימום הקזת דם מינימלית.

ניסיתי. לא יודעת מה הכוונה בדיוק של "נקודות לחץ", אבל זה בהחלט נוגע בנקודה פסיכולוגית מאוד עמוקה, הרבה מעבר לפחד.

העבירו עליי אולר. לא באמת פחדתי - סמכתי ב-100% על הפרטנר שלי. אולי אפילו ניסיתי להתגרות קצת ולהביא את המצב לכדי פציעה. לא משמעותית, אבל כזו שתיזכר בתור "הפציעה מהאולר", מעין סימן, כמו משוט. כמובן שהפרטנר שלי היה מאוד זהיר בעניין ואחראי, וזה לא הוביל לשם. icon_smile.gif

מאוד אהבתי, כאמור - בגלל הנקודה הפסיכולוגית שיש סכין מעקצצת על העור שלי עכשיו, ומאוד כדאי לי לא לזוז או לעשות תנועה לא נכונה. זה סוג אחר של שליטה, הרבה יותר אינטנסיבי או מענג במובן התודעתי.

ואני מניחה שמיותר לציין שבדיוק כמו במשחקי נשימה, יש צורך לעשות את זה עם פרטנר אחראי וזהיר במאת האחוזים, כן? icon_smile.gif

יופי, תהיו ילדים טובים וזהירים ותהנו. icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 17 בספט׳ 2014
לי קרה שהוא הצמיד לי סכין למפשעה כשלבשתי גרביונים ותחתונים.
זה היה מפחיד ומגרה כאחד.
אח"כ הוא חתך אותם.
זה עוד יותר הפחיד ועוד יותר גירה.
לחתכים אני לא הייתי מסכימה.
סירופ​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 18 בספט׳ 2014

לא סכין

סירופ​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2014
האדון הנוכחי שלי, קשה לי לראות אותו עושה שימוש בסכין, כי זה בוטה מידי, והוא מנטליסט

לא מסתייג מאביזרים, אבל בונה סיטואציות בלעדיהם.

פעם צלצל מהדרך הורה לי לחכות לו עירומה כי זמנו קצר, השארתי על עצמי בכל זאת תחתוני תחרה מסאטן בצבע שוקולד , גם כי היו יפות במיוחד וגם כי הרגשתי חשופה מידי, כשהגיע, הדף אותי בעדינות למיטה וללא מילים קרע בשתי אצבעות את התחרה והותיר עלי את התחתונים, צליל הפרימה וחיתוך התחתונים היה במנגינה לאוזני, אחרי כן לא יכולתי לזרוק אותם זמן רב.

השלכתי אותם לפח הנייר שבחדר העבודה , וכל אימת שרוקנתי משם דפים היתי מותירה אותם וממוללת את הבד המבריק
Brave girl
לפני 9 שנים • 18 בספט׳ 2014
Brave girl • 18 בספט׳ 2014
כל עוד מדןבר במשחק בלבד..של נגיעה עדינה אני בעד יש משו מאד מדליק בזה

בתור אחת שעשתה חתכים ממש לא ממליצה
היו לי סימנים במשך 8 חודשים...
כאבי תופת.. (עד מצב שהגעתי למיון)
(אין לי מושג איפה היה הפרטנר שלי אז..עם אשתו כנראה*)

בכל אופן קאטינג ממש לא מומלץ לדעתי
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 9 שנים • 21 בספט׳ 2014

ביג לייק

הפאטיש השני הכי רציני שלי

הקטע הוא שאפשר להשאר עם המשקל של הסכין בלבד, אפשר אפילו להשתמש בסכינים עם משקלים שונים, ואפשר להוסיף לחץ משלך בעוצמה משתנה.
זה נורא כיף, נוגע במקומות מאד מנטליים ומאד פיזיים כאחד.
וזה יכול לנפק שעות על גבי שעות של עונג, וכאב, ואז שוב עונג, ושוב כאב

כמובן, צריך המון המון סלבנות, טונות של תשומת לב, ערימות של איפוק ושליטה עצמית. ומעל לכל, להתאמן להתאמן להתאמן.
אני אישית התאמנתי על עצמי לפני שהתחלתי לחשוב על לעשות את זה לצד שלישי (הצד הראשון הוא אני, השני היא הסכין, כמובן icon_smile.gif )
Bent

מחביבי

Bent • 21 בספט׳ 2014
וגם כתבתי על זה בעבר icon_smile.gif
נזמית לופתת

המממ....

נזמית לופתת • 21 בספט׳ 2014
סכינים זה יאמי.
רק מה השאלה בעצם?
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 21 בספט׳ 2014
אם כבר שלפת..תשתמש.
אמהs 'מתחנכת'
לפני 9 שנים • 22 בספט׳ 2014

Re: משחקי סכין

אמהs 'מתחנכת' • 22 בספט׳ 2014
amy כתב/ה:

כשזה נעשה בזהירות זו מופלא בעיניי.
מעבר לתחושה הפיזית, יש כאן המון מעבר.
התמסרות, אמון, שיוך.