צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי, אשמח לרעיונות להשפלת נשלטת (חידוד קטן בגוף ההודעה)

abcdefggfedcba​(שולט)
לפני 9 שנים • 18 ביולי 2014

היי, אשמח לרעיונות להשפלת נשלטת (חידוד קטן בגוף ההודעה)

abcdefggfedcba​(שולט) • 18 ביולי 2014
אז תקופה קצת עמוסה ולחוצה בעבודה = היצירתיות שלי בכל מה שקשור לדברים שהם לא עבודה קצת נפגעת...

בכל אופן, אם לחדד את הבקשה שלי, אני מכוון לדברים משפילים אבל שהם לא למען ההשפלה, אלא כאלה שפשוט עצם זה שהם קורים זה מחזק את החיבור, את תחושת השייכות וההתמסרות (ע"ע מקלחת זהב).

תודה, ובמעבר חד - שכל החיילים הגיבורים שלנו יחזרו בשלום!!
Melody303​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 19 ביולי 2014
Melody303​(נשלטת) • 19 ביולי 2014
לא פעם קראתי שאפילו נשלטת שעומדת על 4 זה עניין משפיל, והגבתי במבט תמוה.
במילים אחרות, One size does not fit all. כל אחת מושפלת מדברים אחרים, אם בכלל, ובמיוחד אם מדובר על פעולות שמטרתן לחזק את החיבור בין הזוג, מה שזה לא אומר.

אני אישית לא נוטה לחוות את הרגשות המלוות והצפויות לתחושת ההשפלה כשאני עוסקת בפעילויות שלכאורה משפילות, אפילו אם הן נתפסות כמשפילות בעיני השולט/ת שלי, הן לא נתפסות ככאלו בעיני.
abcdefggfedcba​(שולט)
abcdefggfedcba​(שולט) • 19 ביולי 2014
Melody303 כתב/ה:
לא פעם קראתי שאפילו נשלטת שעומדת על 4 זה עניין משפיל, והגבתי במבט תמוה.
במילים אחרות, One size does not fit all. כל אחת מושפלת מדברים אחרים, אם בכלל, ובמיוחד אם מדובר על פעולות שמטרתן לחזק את החיבור בין הזוג, מה שזה לא אומר.

אני אישית לא נוטה לחוות את הרגשות המלוות והצפויות לתחושת ההשפלה כשאני עוסקת בפעילויות שלכאורה משפילות, אפילו אם הן נתפסות כמשפילות בעיני השולט/ת שלי, הן לא נתפסות ככאלו בעיני.

כן, אני מסכים שזה עניין אינדיבידואלי. לא אמרתי שאני אאמץ כל מה שיציעו לי פה, המטרה היא קצת "לפתוח את הראש", לשמוע כיוונים חדשים (לאו דווקא אקסטרימיים. כמו שהזכרת - יש כאלה שמבחינתם נשלטת על 4 גם עונה על ההגדרה, וזה בסדר).
קניבל רגשות
קניבל רגשות • 19 ביולי 2014
לדרוש ממנה לבקש ממך אישור לצרכים הכי בסיסיים שלה, לפקוד ממנה לנשק את הרגליים או התחת שלך, לגרום לה להתחנן, להחפיץ אותה, לשלול את היכולת שלה להזדקף, ללקק את הגוף שלך או של עצמה, לקלל אותה, לשרוט אותה, לצבוט אותה, לשבת עליה, לשלול ממנה את יכולת הריאה, להלביש את התחתונים שלה או שלך עליה, לדרוש ממנה לעשות עבודות בית כשהיא עירומה או עם ויברטור בכוס, לפקוד ממך לרחוץ אותך, לסדר לך את הציפורניים, לגלח אותך, לעשות לך מסג', להבריק נעליים, לקשור אותה ברצועה בזמן פעולות אלו, לרתק אותה, להלביש אותה כזונה, לגרום לה לאונן לך, לדרוש ממנה לזיין את עצמה בדילדו, לצייר עליה עם אודם...

יש אין סוף אפשרויות, רק חשוב ת-מ-י-ד לציין:

1. לא כולם מתלהבים מכל דבר.
2. לא כולם מתלהבים ממשהו כל הזמן.
3. בטוח, שפוי ובהסכמה.
4. סעיף 3 תמיד פאסה, אבל הכרחי לזכור.
    התגובה האהובה בשרשור
שחארזאד
שחארזאד • 19 ביולי 2014
שלח אותה לעוטף עזה
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 9 שנים • 20 ביולי 2014
matteryou2 כתב/ה:
לדרוש ממנה לבקש ממך אישור לצרכים הכי בסיסיים שלה, לפקוד ממנה לנשק את הרגליים או התחת שלך, לגרום לה להתחנן, להחפיץ אותה, לשלול את היכולת שלה להזדקף, ללקק את הגוף שלך או של עצמה, לקלל אותה, לשרוט אותה, לצבוט אותה, לשבת עליה, לשלול ממנה את יכולת הריאה, להלביש את התחתונים שלה או שלך עליה, לדרוש ממנה לעשות עבודות בית כשהיא עירומה או עם ויברטור בכוס, לפקוד ממך לרחוץ אותך, לסדר לך את הציפורניים, לגלח אותך, לעשות לך מסג', להבריק נעליים, לקשור אותה ברצועה בזמן פעולות אלו, לרתק אותה, להלביש אותה כזונה, לגרום לה לאונן לך, לדרוש ממנה לזיין את עצמה בדילדו, לצייר עליה עם אודם...

יש אין סוף אפשרויות, רק חשוב ת-מ-י-ד לציין:

1. לא כולם מתלהבים מכל דבר.
2. לא כולם מתלהבים ממשהו כל הזמן.
3. בטוח, שפוי ובהסכמה.
4. סעיף 3 תמיד פאסה, אבל הכרחי לזכור.

רעיונות מעולים, החכמתי icon_smile.gif
רילוקיישן
לפני 9 שנים • 20 ביולי 2014

חברי השולטים ... אתם מאבדים את זה...

רילוקיישן • 20 ביולי 2014
לאן נעלמה היצירתיות, ההשקעה
זו רשימת מכולת