בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי יזיזות כשצד אחד רוצה יותר

'Bambi'​(אחרת)
לפני 10 שנים • 20 באפר׳ 2013
'Bambi'​(אחרת) • 20 באפר׳ 2013
Lordpain כתב/ה:
את צודקת ג׳ין, זה התפקיד של הגבר לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור האישה
כי היא בתור אישה, מסכנה וחלשה ולא באמת מסוגלת לחשוב ולהחליט כשהיא מתרגשת או מאוהבת
והוא! חזיר שכמותו צריך להפסיק לחשוב עם הזין שלו ולהחליט לסיים את הקשר ולא לנצל את האיילה התמימה.

ולגבי הטכניים, שאלת שאלה טכנית שעוסקת בבירור אשמה לכן גם קיבלת תשובה טכנית שמבהירה את העניין,מתגובתך עולה שכל מה שרצית זה לכתוב פוסט על זה שגברים הם מניאקים ונצלנים (בגלל זה את גם כמו שציינת ״מופתעת מזה שאף אחת לא זרמה אתך)והחלטת להסוות את זה תחת דיון לכאורה רציני על יחסים.

תתבגרי כבר!

אני נתתי מצב של אישה מאוהבת כדוגמא, זה יכול להיות מצב הפוך האותה מידה ואני אאשים את האישה הנצלנית באותה מידת אחריות זהה! תתבגר אתה כבר!
the rain song
the rain song • 20 באפר׳ 2013
חוץ מזה, אם הוא כזה שמוק ומניאק אז בטח ובטח שאין לה מה לעשות איתו.

ג'ין, אני חושבת שכולם חוו את זה ולכולם נשבר הלב. אולי זה בלתי נמנע לעבור את זה לפחות פעם בחיים? לא יודעת
השאלה היא מה כל אחד לומד מההתנסות המבאסת תחת הזאת.
את למדת שלא תעבירי אף אחד אחר את הייסורים האלה וזה בהחלט מצויין.
אני למדתי בעיקר להוציא את עצמי מהמקום הזה במהירות האפשרית וגם זה לפי דעתי מצויין.
'Bambi'​(אחרת)
Jean Grey כתב/ה:
Lordpain כתב/ה:
את צודקת ג׳ין, זה התפקיד של הגבר לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור האישה
כי היא בתור אישה, מסכנה וחלשה ולא באמת מסוגלת לחשוב ולהחליט כשהיא מתרגשת או מאוהבת
והוא! חזיר שכמותו צריך להפסיק לחשוב עם הזין שלו ולהחליט לסיים את הקשר ולא לנצל את האיילה התמימה.

ולגבי הטכניים, שאלת שאלה טכנית שעוסקת בבירור אשמה לכן גם קיבלת תשובה טכנית שמבהירה את העניין,מתגובתך עולה שכל מה שרצית זה לכתוב פוסט על זה שגברים הם מניאקים ונצלנים (בגלל זה את גם כמו שציינת ״מופתעת מזה שאף אחת לא זרמה אתך)והחלטת להסוות את זה תחת דיון לכאורה רציני על יחסים.

תתבגרי כבר!

ואנחנו סך הכל מנהלים דיון, לא צריך לרדת לפסים אישיים. מה גם שאינך מכיר אותי

אני נתתי מצב של אישה מאוהבת כדוגמא, זה יכול להיות מצב הפוך האותה מידה ואני אאשים את האישה הנצלנית באותה מידת אחריות זהה! תתבגר אתה כבר!
'Bambi'​(אחרת)
the rain song כתב/ה:
חוץ מזה, אם הוא כזה שמוק ומניאק אז בטח ובטח שאין לה מה לעשות איתו.

ג'ין, אני חושבת שכולם חוו את זה ולכולם נשבר הלב. אולי זה בלתי נמנע לעבור את זה לפחות פעם בחיים? לא יודעת
השאלה היא מה כל אחד לומד מההתנסות המבאסת תחת הזאת.
את למדת שלא תעבירי אף אחד אחר את הייסורים האלה וזה בהחלט מצויין.
אני למדתי בעיקר להוציא את עצמי מהמקום הזה במהירות האפשרית וגם זה לפי דעתי מצויין.

אכן מצוין ומומלץ, אבל משום מה כשעונים תשובה שהיא רק טכנית, קשה לי שלא לתהות אם אותו אדם חווה איי פעם שברון לב מהסוג הזה
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 20 באפר׳ 2013
הבנתי את המשחק שלך...
וזה ממש לא היה במקרה שבחרת להתחיל את הדיון דווקא מהדוגמה שבה האישה היא פגיעה יותר
בגלל שהיא מאוהבת, הרעיון היה לעורר הזדהות אצל הנשים כאן ומשם לגרור אותן לצאת נגד הגברים,
כי גברת ג׳ין כועסת על החלטות לא טובות שקיבלה בעבר, היא לא מוכנה לקחת עליהם גרם של אחריות
וחייבת שיהיה לה קהל, והכל תחת הכותרת של דיון ערכי על יחסים, כשכל מה שאת רוצה באמת
הוא לשמוע עוד נשים שבדיוק כמוך לא מוכנות לקחת שום אחריות ומאשימות בכל את הגברים בחיים שלהן.
ובדיוק בגלל שאת לא מקבלת את התגובות שרצית את מתחילה להעיר עכשיו לכל השאר ככה בקטנה
שאיך זה שהן לא מבינות אותך, ״אני תוהה אם לאף אחת כאן לא נשבר הלב״ איזו ביקורת סמויה!

אלוהים כמה שאת מניפולטיבית!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 20, 2013 12:06 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
'Bambi'​(אחרת)
Lordpain כתב/ה:
הבנתי את המשחק שלך...
וזה ממש לא היה במקרה שבחרת להתחיל את הדיון דווקא מהדוגמה שבה האישה היא פגיעה יותר
בגלל שהיא מאוהבת, הרעיון היה לעורר הזדהות אצל הנשים כאן ומשם לגרור אותן לצאת נגד הגברים,
כי גברת ג׳ין כועסת על החלטות לא טובות שקיבלה בעבר, היא לא מוכנה לקחת עליהם גרם של אחריות
וחייבת שיהיה לה קהל, והכל תחת הכותרת של דיון ערכי על יחסים, כשכל מה שאת רוצה באמת
הוא לשמוע עוד נשים שבדיוק כמוך לא מוכנות לקחת שום אחריות ומאשימות בכל את הגברים בחיים שלהן.

ג'יזס. אני ממש לא מבינה איך זה קרה!
דיברתי על סיטואציה שבה אישה מאוהבת כי לשם קל לי יותר להתחבר! מראש אמרתי שזו רק דוגמא והדיון מתייחס לכל הרכב זוגי שהוא.
אני באמת לא מבינה למה החלטת שאני נקבה זועמת שמאשימה גברים בהחלטות שלי, אני גם לא חושבת שאי פעם שיתפתי אותך במקרה הפרטי שלי וכיצד בחרתי לפעול בו. כך שההשתלחות האישית שלך בי היא מעבר למיותרת.

אם כבר ניראה שזה אתה שכועס על משהו, אבל אני לא מכירה אותך ולכן לא אנתח אותך ולמה הדברים שאני אומרת מעוררים בך כאלה תחושות זעם שגורמות לך להשתלח בי.

אני לא מאשימה שום גבר בהחלטה שלקחתי בעבר, לידיעתך אני כן לוקחת אחריות על החלטות שעשיתי, גם אם עשיתי טעויות. אני כן חושבת, ואני אומרת את זה בפעם המיליון, שזה שלצד המאוהב יש אחריות על עצמו - לא מסיר אותומטית את האחריות מהצד הלא מאוהב, ויהיה זה גבר אישה, וכו'...

תדבר אליי יפה ובכבוד, כי מעולם לא נתתי לך סיבה לדבר אליי בצורה כזאת. תתבייש לעצמך
'Bambi'​(אחרת)
Lordpain כתב/ה:
הבנתי את המשחק שלך...
ובדיוק בגלל שאת לא מקבלת את התגובות שרצית את מתחילה להעיר עכשיו לכל השאר ככה בקטנה
שאיך זה שהן לא מבינות אותך, ״אני תוהה אם לאף אחת כאן לא נשבר הלב״ איזו ביקורת סמויה!

ועוד דבר, אף אחת לא חייבת להסכים איתי. עובדה שיש כאלה שגם כן מסכימות איתי.
המשחק היחיד שמתנהל הוא זה שבתוך המוח הקודח שלך.

אני לא צריכה קהל מעודדים שיגיד לי שאני צודקת או לא צודקת. זה גם ממש לא משנה, ואנחנו ממש לא דנים בסיפור האישי שלי, שאינך מכיר אגב.
רפאל
רפאל • 20 באפר׳ 2013
הולך רגל אחראי שלא לחצות את מעבר החציה באור אדום. אבל אם הוא מתנהג באופן חסר אחריות ובכל זאת חוצה את מעבר החציה באור אדם - לנהג שמגיע מולו יש אחריות ללחוץ על הבלמים. הנוסחה שאומרת "או שהוא אחראי או שהיא אחראית" שגויה לדעתי. ברגע שקשר הופך ללא בריא, לכל המעורבים בו יש אחריות לסיימו. ואני חושב שגם "אני הייתי כנה איתך מהתחלה" וגם "אני מאוהבת וחלשה" לא פוטרים מישהו מאחריות. ובכלל - הניסיון לגלגל את האחריות על האחר אף פעם לא מלמד על גדלות נפש.
'Bambi'​(אחרת)
רפאל כתב/ה:
הולך רגל אחראי שלא לחצות את מעבר החציה באור אדום. אבל אם הוא מתנהג באופן חסר אחריות ובכל זאת חוצה את מעבר החציה באור אדם - לנהג שמגיע מולו יש אחריות ללחוץ על הבלמים. הנוסחה שאומרת "או שהוא אחראי או שהיא אחראית" שגויה לדעתי. ברגע שקשר הופך ללא בריא, לכל המעורבים בו יש אחריות לסיימו. ואני חושב שגם "אני הייתי כנה איתך מהתחלה" וגם "אני מאוהבת וחלשה" לא פוטרים מישהו מאחריות. ובכלל - הניסיון לגלגל את האחריות על האחר אף פעם לא מלמד על גדלות נפש.

מסכימה עם כל מילה, אני חושבת שלניסוח הזה חיכיתי.
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 20 באפר׳ 2013
שם המשחק
איך אפשר ללכלך מבלי שישימו לב ועוד יחשבו שזה בכלל עוסק באיזשהו דיון רציני.
את חולה על הדברים האלה הא ג׳ין ?!