בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב מלכות ועבדים. מי בעד?

elseuser
לפני 12 שנים • 27 בדצמ׳ 2011

קראתי רק את התגובות הראשונות של השירשור הזה

elseuser • 27 בדצמ׳ 2011
אבל התחשק לי להגיב - אני לא יודע מה הלך בהמשך השירשור...
במבט חפוז זה נראה כאילו אנשים רבו עם אנשים אחרים, וזה לא עניין אותי...

אבל רציתי לספר, שאני שמעתי על ערבי הפמדום של טיש, ושל בטי, וזה שהיה בדאנג'ן, (שאני לא זוכר את השם של הבחור שאירגן), ונגנבתי, אבל לא הייתי שם בעצמי.
אנחנו מארגנים עכשיו אירוע לגברים בלבד, ששואב את ההשראה מהאירועים האלה, ומנסה לחקות אותם (בגרסא גאה).
אצלנו דווקא יש בעיה הפוכה: יש יותר מדיי שולטים, ומעט מדיי נשלטים (שמוכנים להכנס בעירום וכו'). אז קבענו שהרישום הוא רק בזוגות או שלישיות - אם אתה רוצה לבוא בתור שולט, אתה צריך להביא איתך נשלט (וככה אנחנו שומרים על יחס מאוזן בין התפקידים).
זה עובד טוב. אפשר ליישם את זה גם באירוע פמדום.

הנה לינק לאירוע שלנו. זאת לא פרסומת, זה רק בשביל שיבינו על מה אני מדבר...
ms.somethingperverted.com
רון רון​(נשלט)
לפני 12 שנים • 27 בדצמ׳ 2011

Re: קראתי רק את התגובות הראשונות של השירשור הזה

רון רון​(נשלט) • 27 בדצמ׳ 2011
elseuser כתב/ה:
אבל התחשק לי להגיב - אני לא יודע מה הלך בהמשך השירשור...
במבט חפוז זה נראה כאילו אנשים רבו עם אנשים אחרים, וזה לא עניין אותי...

אבל רציתי לספר, שאני שמעתי על ערבי הפמדום של טיש, ושל בטי, וזה שהיה בדאנג'ן, (שאני לא זוכר את השם של הבחור שאירגן), ונגנבתי, אבל לא הייתי שם בעצמי.
אנחנו מארגנים עכשיו אירוע לגברים בלבד, ששואב את ההשראה מהאירועים האלה, ומנסה לחקות אותם (בגרסא גאה).
אצלנו דווקא יש בעיה הפוכה: יש יותר מדיי שולטים, ומעט מדיי נשלטים (שמוכנים להכנס בעירום וכו'). אז קבענו שהרישום הוא רק בזוגות או שלישיות - אם אתה רוצה לבוא בתור שולט, אתה צריך להביא איתך נשלט (וככה אנחנו שומרים על יחס מאוזן בין התפקידים).
זה עובד טוב. אפשר ליישם את זה גם באירוע פמדום.

הנה לינק לאירוע שלנו. זאת לא פרסומת, זה רק בשביל שיבינו על מה אני מדבר...
ms.somethingperverted.com

תגובתך לא כל כך רלוונטי
לא קראת את הנושא
הפותח רוצה לעשות ערב פמדום, והוא התכוון לכאלו שאין להם שולטת....
אם נעשה מסיבה שנכנסים רק גברים שיש להם שולטת, נגיע לאיזור ה 20 במסיבה ....
אני לא מארגן מסיבות, אבל גם אני יודע, שבשביל 20 איש, לא כלכלי להרים ערב ...
Mary Jane
לפני 12 שנים • 28 בדצמ׳ 2011
Mary Jane • 28 בדצמ׳ 2011
נראה שיחסית למס' הגברים, יש מעט נשים שמגדירות עצמן כ'שולטות' במדינתנו הקטנה. אולי במקום להתעקש על 'שולטות' שיגיעו למסיבה (בשלב מסוים בדיון זה נשמע כמו עוד אביזר שחייבים להוסיף לרווחת המבלים), כדאי להזמין נשים. פשוט נשים, שמסיבה כזו מצטיירת בעיניהן כמשהו מעניין, משעשע, כייפי.
לחילופין, אפשר לחכות למסיבה הבאה שטיש תואיל לארגן, מסיבות באמת מוצלחות icon_smile.gif

אני מאוד אשמח למסיבה כזו.
רון רון​(נשלט)
לפני 12 שנים • 28 בדצמ׳ 2011
רון רון​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
נראה שיחסית למס' הגברים, יש מעט נשים שמגדירות עצמן כ'שולטות' במדינתנו הקטנה. אולי במקום להתעקש על 'שולטות' שיגיעו למסיבה (בשלב מסוים בדיון זה נשמע כמו עוד אביזר שחייבים להוסיף לרווחת המבלים), כדאי להזמין נשים. פשוט נשים, שמסיבה כזו מצטיירת בעיניהן כמשהו מעניין, משעשע, כייפי.
לחילופין, אפשר לחכות למסיבה הבאה שטיש תואיל לארגן, מסיבות באמת מוצלחות icon_smile.gif

אני מאוד אשמח למסיבה כזו.

לא ניתקלתי בבחורה אשר רצתה להכנס לערב פמדום, ונשארה בחוץ כי היא הצהירה שהיא נשלטת...
ערב פמדום=שליטה נשית, ז"א גם אישה ששולטת על אישה זה פמדום, מכאן שכל הנשים שרוצות ומגיעות נכנסות.
ואם לא הייתי ברור, אני בעד כניסה של כמה שיותר נשים, אבל זה היה המצב בכל המסיבות, ועדיין מספרן היה נמוך ....
icon_smile.gif
מפנק בכיר​(נשלט)
לפני 12 שנים • 2 בינו׳ 2012

אם כבר דובר על הוט פפר..

מפנק בכיר​(נשלט) • 2 בינו׳ 2012
אתם יודעים שהוא סובל מפיצול אישיות?
כשפתח את הפרופיל העדכני שלו (מבין כמה שיש לו באתר) הוא הציג עצמו כשולטת סקסית עם תמונה שונה לחלוטין..
בשנייה שמישהו עשה "לה" מנוי..הפרופיל שונה.
אז או שמדובר בפיצול אישיות חמור שמצריך טיפול ולא להתייחס אליו ברצינות,או שהוא אחרי ניתוח לשינוי מין.

סתם שתדעו icon_smile.gif
ניקי666 niki
לפני 12 שנים • 4 בינו׳ 2012
ניקי666 niki • 4 בינו׳ 2012
אפשר ורצוי להרים ערב כזה ,ערבים כאלה בעיקר האחרונים אולי אכן הצליחו פחות וזאת עקב סלקצייה קלוקלת ואי הקפדה על מספר סביר בין נשים לגברים .