צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצבטי פיטמות - Japanese Clover Clamps

Ilan 787​(שולט)
לפני 15 שנים • 7 בספט׳ 2008

מצבטי פיטמות - Japanese Clover Clamps

Ilan 787​(שולט) • 7 בספט׳ 2008
שלום,
אני שוקל לקנות מצבטים כאלו לשימוש על זוגתי.
יש למישהו נסיון איתם?
http://www.stockroom.com/common/images/products/A003/A003.jpg
אושה{אוש}
לפני 15 שנים • 7 בספט׳ 2008
אושה{אוש} • 7 בספט׳ 2008
בודאי ובודאי
מה ברצונך לדעת?
Ilan 787​(שולט)
לפני 15 שנים • 8 בספט׳ 2008
Ilan 787​(שולט) • 8 בספט׳ 2008
אושה כתב/ה:
בודאי ובודאי
מה ברצונך לדעת?

מה עוצמת הכאב?
כמה זמן ניתן לשאת אותם עד שזה הופך בלתי נסבל?
האם נהנת מהם או שהעדפת סוג אחר?
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 8 בספט׳ 2008
הם בהחלט כואבים
קשה לשאתם להרבה זמן
אני חושבת שיצא לי להיות איתם דקות ארוכות בעודי מנקה את הבית אבל באיזשהו שלב הייתי חיבת הפסקה.
אני מאד אוהבת אבל זו חוויה אינדיבידואלית לגמרי.
אם זוגתך נהנת מכאב וגירוי חזק בפיטמות שווה לנסות ולו רק דקותיים.
ראובן

מצבטי תלתן (מצבטים יפניים)

ראובן • 8 בספט׳ 2008
אילן,

ישנם מספר דברים אשר כדאי לך לדעת לגבי מצבטי תלתן:

1. מצבטים אלו נחשבים ל'קשים' ביותר, מבחינת חווית הלחץ והכאב. אם לזוגתך אין נסיון בענידת מצבטים על פטמותיה, כדאי לך לשקול להתחיל עם מצבטים אחרים, ובהדרגה להביא אותה לשאת גם את אלו.

2. על-אף מה שכתבתי בסעיף הראשון, יש לזכור כי פטמות האישה נוצרו במטרה לעמוד בלחץ וכאב רב (הנקה ונשיכות), מה גם שאם אתה הוא הקובע אילו חוויות זוגתך תעבור, אתה יכול להחליט לדלג על 'הכשרת הפטמות' שלה ולעשות כרצונך.

3. במידה ואכן אתה מחליט להשתמש עם זוגתך במצבטי תלתן, עליך לזכור כי אמנם הפטמות יכולות לעמוד במעמסה רבה, אולם הרגישות שלהן מוגבלת, כלומר, אם תתעלל בפטמות של זוגתך יתר-על-המידה, היא עלולה לאבד חלק מהרגישות וההנאה שלה מפטמותיה. לפיכך: אני ממליץ שלא להשאיר מצבטים כאלה על הפטמות יותר מאשר 20 דקות ברציפות; לא למשוך/לתלוש את המצבטים מעל הפטמות; לא לתלות מהמצבטים משקולת שתגביר את הלחץ על הפטמות; לא לסובב את הפטמות בעת שהמצבטים תלויים עליהן.

4. עליך לדעת כי הסרת המצבטים כואבת לא פחות מאשר הענידה שלהם. תוכל להפתיע את זוגתך בכך שתסיר את שניהם בבת אחת icon_twisted.gif

5. על מנת שזוגתך תתרגל לענוד אותם עבורך, אני מציע כי (לפחות בהתחלה) תעניק לה עונג בזמן שהמצבטים עליה - כך, יווצר במוח שלה קישור בין הכאב (בפטמות) לבין עונג (בשאר הגוף).

6. ניתן ליהנות מהמצבטים גם במקומות אחרים מלבד הפטמות - (השפתיים החיצוניות של הפות, העור בין אצבעות הידיים והרגליים, תנוך האוזן וגם איזור האף: זהו מראה נאה מאוד, כאשר מצבט אחד תלוי מפטמתה הימנית של אישה, והשני מגשר האף שלה, ואז נפלא ללטף את הפטמה השמאלית, המיותמת, ברכות אין קץ...) - וגם במקרים אלו, יש לזכור לא לסובב או למשוך את המצבטים. יש להימנע מענידת מצבטים על הדגדגן, משום שהדבר בוודאות גורם להרס הרגישות בו.

7. היות ומצבטים אלה מגופרים (כלומר, שים לב שבקצה שלהם, הקצה שעל הפטמה, יש חיפוי גומי משונן), אני ממליץ לחטא אותם לאחר כל שימוש באלכוהול או פולידין.

מאחל לכם הנאה,
ראובן
Ilan 787​(שולט)

תודה

Ilan 787​(שולט) • 8 בספט׳ 2008
תודה לשניכם, תגובות מועילות מאד.
אושה{אוש}

Re: מצבטי תלתן (מצבטים יפניים)

אושה{אוש} • 8 בספט׳ 2008
ראובן כתב/ה:

6. ניתן ליהנות מהמצבטים גם במקומות אחרים מלבד הפטמות - (השפתיים החיצוניות של הפות)

פות?!
ציפיטפות?
עוד משתמשים במילה הזו בימינו?

וסחטיין עליך
למדתי משהו חדש
Rainbow
Rainbow • 8 בספט׳ 2008
נתקלתי פעם אחת במצבטים מהסוג הזה שהיו בעלי קפיץ חלש ולכן לא כאבו בטרוף (אלא רק סתם כאבו). אבל לרוב המצבטים האלו באים עם קפיץ מאוד חזק, והם לבעלי סף כאב גבוה.

מה שמאוד מיוחד במצבטים האלה שהם מהדקים את אחיזתם ככל שמושכים את הבסיס שלהם.
כמו שראובן אמר, מומלץ לא לנסות לתלוש אותם, זה הרבה יותר יכאיב.

והנה פרט מעניין שאני דיי בטוח שמעטים האנשים שיודעים.
מכוון שחלק מהציוד הבדסמי הנפוץ מקורו בתחום אחר (לרוב חסר אופי קינקי לחלוטין), המצבטים האלה בכלל לא מיוצרים למטרת כאב אלא הם למעשה חלק מציוד תפירה (לתפירת מכפלות אם אני לא טועה)

הם נקראים HEM CLIP ואפשר למצוא דוגמא באתר הבא :
http://www.tulip-japan.co.jp/kyoutsu(englis)/syugei/sewing.html
Bent
לפני 15 שנים • 9 בספט׳ 2008

תוספת על השימוש במצבטים מסוג זה

Bent • 9 בספט׳ 2008
היתרון הגדול במצבטים מהסוג הזה היא שהם צובטים חזק יותר ככול שמעמיסים אותם יותר (מושכים אותם בחוט ) , כמובן שזהו גם החסרון הגדול שבהם.

בניגוד למצבטי קפיץ שלהם יש נטייה להתהדק, מצבטים מכניים בורגיים, שלהם יש נטייה להשתחרר או להיות מקובעים למצב אחד, התכונה הזו של יכולת הידוק יוצרת מצב דינמי שמתאים יותר למשחק.

ניתן למצוא סט של מצבטים שכאלא עם מגבילים שימנעו התהדקות מעבר לנקודה מסויימת (יקר ולא זמין), ניתן להחליש את הקפיצים בתוך המצבט עם קצת משחק ויוזמה.

חשוב להבין שכול המשחקים בסרטים שאתה רואה שתולים משקולות גדולות על מצבטים מסוג זה הם בעיקר בגלל שהם מתהדקים ככול שמושכים אותם.

נפלא למשחקי תגובה/ מצבים תגובה, שבהם תנועה של ההקורבן גורמת למשיכה מוגברת, שחרור גורם לכאב במקום אחר.

תקנה, תשחק בזהירות ותהנו.

BENT
דום-34​(שולט)
לפני 15 שנים • 9 בספט׳ 2008
דום-34​(שולט) • 9 בספט׳ 2008
אחלה מצבטים בעולם

במיוחד שאתה משלב בסוף חוט וקושר לפה או לשפתיים של הכוס icon_redface.gif

אז בכלל סף הכאב עולה ותלוי בנשלטת icon_lol.gif

בכל מקרה בהצלחה