בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה ראשונה לא נעימה

anat-slave​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 4 בדצמ׳ 2006

חוויה ראשונה לא נעימה

anat-slave​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2006
שלום לכולם
אני ענת , חדשה בכל העולם הזה , הצטרפתי לכאן רק ביום חמישי , והתחלתי ללכת אחרי הנטיות שלי , ז"א לחפש מלכה שתיקח אותי כשפחה .
פנתה אליי מלכה בשם ***** , דיברנו קצת באותו יום , ולמען האמת היתה מלכה מצויינת , כל הלילה חשבתי עליה ועל האפשרות המוזהבת שמצאתי לי מלכה אמיתית !
חיכיתי לה כל היום ששי , לא ראיתי שנכנסת וחזרתי שוב פעם לחכות לה ביום שבת .
בשבת היא נכנסה , ושיחקה אותה ככועסת עליי , ולשם כך נתנה לי גם את כתובת המייל שלה ע"מ שאשלח לה התנצלות , לא חשבה שהיא תיפול בפח בנושא הזה , השם היותר מהיימן על הכתובת היתה "קובי" , אז התחלתי לחשוב בהכל , ובאותו יום גם הדפסתי את חלון השיחה ושמרתי אותו .
יצאנו וחזרנו עוד פעם בערב יום שבת , כשאני חושדת שהיא בחור מתחזה למלכה , ואז הצעתי לו שנדבר בטלפון , ואז הוא/היא כעס וסירב , וע"מ שאני אכפר על הטעות שלי הייתי חייבת להגיע לחדרה לאיזה כיכר , ומשם אני אתלווה לעבד של המלכה למקום שאני לא יודעת עליו , ושאסור יהיה לי לדבר עם העבד כל הדרך , מה עוד שהייתי חייבת לציית לעבד בכל מה שהוא אומר , כמו אם היה רוצה לקשור אותי , להפשיט אותי , וכל מה שיעלה בראשו , כמובן בהוראות של המלכה שקיבל קודם לכן , ובטח גם הפעם הדפסתי ושמרתי את כל השיחה .
ביום ראשון פניתי אליו עם כל הקלפים , שאני חושדת בו שהוא בחור מתחזה , ושהשם שלו הוא לא **** ולא בטיח ושהוא לא יותר ולא פחות מאשר "קובי" , השם של המייל שלו , אז הוא טען שזה המייל של העבד של המלכה , התגריתי בו ואמרתי שאני מוכנה לעשות מה שהמלכה רק תגיד אם תרים טלפון ותדבר איתי , אז הגיע הסירוב הגדול ושאני לא מאיימת על המלכה ולא שולטת בה מלמטה !
גועל נפש
פניתי לכללי וסיפרתי לכולם עליו , וראיתי שהוא נכנס גם היום , וגם היום סיפרתי עליו .
אני מבקשת מכולן להיזהר מהתופעה הזאת , מזל שלי שלא הגעתי לחדרה ולא נפלתי במלכודת שלו !
מזל שלי שחשדתי , ומזל שלי שהוא היה טמבל אחד גדול שלא ידע איך להתגונן !
מזל שלי שסירב לדבר בטלפון לפני הפגישה !
ומזל שלי שנזהרתי ברגע האחרון !
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2006
היי ענת, וברוכה הבאה.
כן, כמו בכל מקום שיש בו בני אדם, תמצאי את הגועל נפש הזה. קודם כל אל תרגישי לבד, כולנו סובלים מנוכלים שקרנים. אפילו הגברים סובלים מהם.
היצור שניתקלת בו הוא נשלט נאלח שמתחזה למלכה ורק ממתין לחדשות והתמימות שמגיעות לכאן כדי להרוויח סקס קל. "העבד של המלכה" שהיית אמורה לפגוש הוא בעצם המלכה שלך...
בפעם הבאה תסכימי להיפגש, ותביאי איתך כמה חברים כדי להכניס לו מכות.
אין זה עידוד לאלימות, אלא חינוך למשמעת icon_smile.gif

לכי על אנשים שאת מסוגלת לדבר איתם. אל תתחילי לדבר על שליטה לפני שאת ממש חברה של זו שמולך, יודעת מה היא עושה בחייה, היכן היא גרה, מה התחביבים שלה והאם יש לה בעיה עם חתולים. אחרי שאת סומכת עליה בעיניים עצומות ושוחחתן בטלפון, תיפגשו בבית קפה או כל מקום ציבורי עם אנשים מסביב, ואז תתחילי לדבר איתה על שליטה.

אל תתרגשי. את עוד תיתקלי בהרבה מפגרים. אני זוכר את הודעות הזעם שלי כשאני הייתי חדש כאן icon_smile.gif
בהצלחה
tsafon1

איזה ייצור מגעיל !

tsafon1 • 4 בדצמ׳ 2006
היי ענת
לא רק איתך הוא סירה / היא סירבה לדבר
גם איתי קרה אותו דבר עם אותה "מלכה" !
גם איתי היא סירבה לדבר בטלפון
בפעם הבאה תהיי הרבה יותר זהירה
פשוט תשאלי על המלכה את כולם , ולעולם לא תלכי לפגישה לפני שדיברת בטלפון
תארי לעצמך אילו היית הולכת ופוגשת שם את בני סלע האנס הנמלט או מישהו דמותו !

תהיי הרבה הרבה הרבה יותר זהירה

בהצלחה בהמשך דרכך
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2006
שלום לך, ענת, צר לי על החוויה הלא נעימה, שהיתה לך, שלמרבית המזל הסתיימה בשלום. לגבי כל הכרות דרך האינטרנט צריך לנקוט באמצעי זהירות, קודם כל לשמוע את האדם בטלפון, לקבל גם את מספר הטלפון שלו או שלה במקרה שלך וגם אז להפגש בפעם הראשונה רק במקום ציבורי ולא בבית של מישהו.
מציעה לך לפתוח את השרשור הזה גם בפורום 'הבנות על הבנות'.
שיהיה לך בהצלחה!
אורלי​(שולטת)
אורלי​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2006
יש מתחזים מכל כיוון.

אני כל הזמן נתקלת בהתחזות של גברים לשפחות.

אם "היא" מסרבת לשוחח בטלפון, (אוי, ויש להם אלף תירוצים דביליים) וזה המינימום - טלפון, כי גם יש מצלמות אינטרנט במסנג'ר...אני סוגרת את הסיפור באותו הרגע. מדובר בגבר.

שמחתי לקרוא שלא נפלת בפח הזה, ואני בהחלט מצדדת באזהרות של מאדאם T לגבי פגישות דרך האינטרנט.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

מגעיל ודוחה

מחזקת את דברי קודמיי - תמיד שיחה בטלפון, זה המינימום הנדרש!
לדעתי גם מסנג'ר ומצלמה, אני לא אוהבת חתולים בשק, רק על הברכיים..
אני חושבת שעלייך לדווח לכלובי, אין מקום למתחזים בינינו,
אחרת עלולה ליפול בפח חלילה.
מאחלת לך שתמצאי את מלכת חלומותייך במהרה.
בהצלחה!
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2006
למרבה הצער זה קורה לא מעט.
זה קרה לי אישית לפחות 3 פעמים.
כמו שכתבו לך פה יש דרכים ברורות לבדוק את העניין - טלפון או פתיחת מצלמה.
מי שלא מקבלת את הרצון שלך לוודא את זה שהיא אישה, רוב הסיכויים שהיא באמת גבר.

בכל מקרה, כלל זהירות בסיסי בעולם הזה, הוא שלא פוגשים אף אחד לבד בחדר או למטרת שליטה, בלי פגישה במקום פומבי לשיחה מקדימה (לפחות אחת).
וכמו שאורלי כתבה, באמת שיש אלפי תירוצים.
זה נחמד לשחק משחקים בוירטואלי, אבל שליטה היא משחק מאוד אמיתי.

אל תעשי שום דבר שלא מתאים לך.
וכדאי תמיד לנסות לברר על אותו שולט או שולטת.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2006
גם עם מצלמות אינטרנט יש בעיה כי יש דרכים לשדר וידאו של אחרים דרך המצלמה. בקשו לזה שמדבר איתכם לומר משהו או לעשות תנועה מסויימת כדי לראות שאתם באמת מדברים עם זה שנראה בווידאו.
כלובי
כלובי • 4 בדצמ׳ 2006
הכינוי המדובר נחסם מהאתר וכן נחסם כינוי נוסף של המתחזה.
על אף התלונה נשמעת אמינה לחלוטין אך עם זאת, יש להזכיר ולהדגיש:
כי אין לפגוע בצנעת הפרט על גבי במה ציבורית באתר (פורום, בלוג וכד') כאשר החשד נראה ברור. האמת לעיתים יותר חמקמקה ממה שנדמה. ואין דרך לדעת מתי הדברים מדוייקים ומתי מוגזמים / שקריים וכו'.
אפשר להזהיר אנשים אחרים ולתאר מקרים אך ללא ציון כינויים/שמות מפורשים וללא נתינת רמזים באשר לזהות הפוגע/ת.
אם נפגעתם ממישהו באתר - אנא דווחו לנו על כך ונבחן ביחד דרכים לטיפול.