סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בריטניה ו-The fathers of prevention

פור גוד
לפני 9 שנים • 8 בדצמ׳ 2014
פור גוד • 8 בדצמ׳ 2014
James Bondage כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
טוב ג'יימס. הכלוב כרגע הוא ממש בית קברות אמיתי. אין עם מי להתקוטט...
אז בוא ואספר לך סיפור אמתי.
לפני כמה חודשים הלכתי מתוך סקרנות גרידא לקבוצה של SA ( "מכורים לסקס" ) בת"א, ברחוב יהודה-הלוי. מתוך סקרנות גרידא, ג'יימס, האם אתה מאמין לי ?

אין לי סיבה שלא להאמין לך. אולי הייתי מייחס לך גם קצת יצר מציצנות, ולא רק סקרנות גרידא - אבל ברור לי שאין לך כל כוונה להגמל מסקס, או שאתה רואה בו משהו שצריך לטפל בו. שאלה יותר חשובה היא: האם אתה מאמין לעצמך? במקרה הזה, ובאופן כללי יותר? או שמא, כמו מרבית האנושות, אתה מרמה את עצמך לעיתים קרובות? אבל היא לא ממש קשורה, ולא הייתי מעלה אותה אלמלא רציתי לחפש נושא להתקוטט לגביו icon_smile.gif

פור גוד כתב/ה:
אתה יכול לבקש ממישהו, לדוגמה, לא לאכול פחמימות ( אם הוא מכור לאוכל ) או לא להרים את כוסית הראשונה ( אם הוא אלכוהוליסט ) אבל איך תבקש ממנו לא לחשוב על סקס ?

עצור! יש פה שגיאה בהשוואה. אתה יכול לבקש ממישהו לא לאכול פחמימות או לא להרים את הכוס הראשונה בדיוק כמו שאתה יכול לבקש ממנו לא להזדיין או לא לאונן. אתה לא יכול לבקש מאלכוהוליסט שלא לחשוב על אלכוהול, אני לא רואה את ההבדל. למעשה, אם כבר, העזרים הטכניים שעומדים לרשותם של מכורים לסקס הם יעילים יותר: חגורות צניעות לגבר אפשר לקנות היום במחיר שווה לכל נפש (לפחות כאלה שיעכבו מספיק כדי לתת לדם להגיע למוח ולעצור את האקט - חגורות צניעות עמידות באמת הן יקרות). לנשים הפתרונות קצת פחות מוצלחים (פרטתי כאן בעבר) אבל גם כאלו יש. וגם, בניגוד לאלכוהול שמציעים לך בכל אירוע חברתי או מסעדה - לפחות בסביבה שאני מסתובב בה, זה לא נכון לגבי סקס. לפחות לא באותה תדירות.

וזה גורם לי לתהות - כמה מחברי קבוצת ה- SA הן נשים?

פור גוד כתב/ה:

בכול מקרה, באותו ערב היה ציון-דרך ( "ציון דרך" הוא מונח שמשמעותו בחדרים - אירוע שבו חוגגים את שנות הניקיון של מישהוו, שמספר את סיפור חייו, וחולק מ"כוחו ניסיונו ותקוותו" עם כול האחרים ).
הבחור הזה סיפר שהוא היה בעברו כוכב פורנו ( טוב "כוכב", האמת, זו מילה קצת גדולה פה. סתם שחקן מעפן דרגה ז' ), ושמו ( שמו הפרטי האמיתי, לא "שם -הבמה" שלו ) היה למרבה הפליאה והתדהמה "ג'יימס".
וכשהקשבתי לו ברוב קשב, לא יכולתי שלא לחשוב על כך שאני בעצם מקשיב לתאום-הרוחני שלך.
ובכן, ג'יימס, מה יש לך לומר להגנתך ? (:

להגנתי? את הדברים הרגילים כמובן:

א. דברי הוצאו מהקשרם
ב. לא עשיתי את זה
ג. אף אחד לא ראה אותי עושה את זה
ד. אף אחד לא יכול להוכיח שעשיתי את זה
ה. תלוי מה המשמעות של "IS". בכל מקרה, הכל היה בהסכמה ולעיתים סיגר הוא רק סיגר.

וספציפית, אני שמח (אם כי מופתע) שכל אזכור של השם ג'יימס גורם לך לחשוב עלי. אם אתה רואה אותו שוב, תמסור לו ד"ש ממני. לא, הוא לא מכיר אותי, ואני לא מכיר אותו. ואני לא חושב ששנות ניקיון מסקס זה משהו שצריך לחגוג, אבל שיבושם לו, וגם לך.

כמו תמיד, ג'יימס, מעניין לשוחח איתך.

אז מה שעניין אותי במיוחד לראות היה איך מכורים-לסקס מפעילים את תוכנית 12 הצעדים ביחס לבעייה היחודית שלהם. כי אם בנוגע לאלכוהול, סמים, הימורים, המטרה של התוכנית - וזו בעצם המשמעות של הצעד הראשון, כלומר של ההודאה בחוסר-האונים שלך - היא לעזור לך בהדרגה להיות מסוגל להימנע לחלוטין מלהרים את הכוסית הראשונה או מלהשתמש בחומרים משני-תודעה ומצב-רוח או מללכת למועדני-הימורים ( וזאת מפני שהניסיון מלמד באורח חד משמעי שאלכוהוליסט אמתי אף פעם לא יצליח ללמוד לשלוט על הכמויות שהוא ישתה, וגם מכורים לסמים והימורים לא ילמדו ייום בהיר אחד איך להשתמש או להמר "במידה". ) - הרי ברור שכפי שלא ניתן לצפות להינזרות מוחלטת ממכור לאוכל ( אפשר רק לבקש ממנו אולי להימנע מסוגי מאכל מסויימים, כאלו שיפעילו אצלו יותר את התקפי הזלילה ), גם אי אפשר, נראה לי, לבקש את זה ממי שמכור לסקס. אתה יכול אולי רק לבקש ממנו להתנזר לתקופה מסויימת נניח.
מכור לאוכל חייב לאכול, ונראה לי - באופן אישי - שתוכנית שתצפה מאנשים להתנזר כל חייהם מסקס לא תצליח לרפא יותר מדי מכורים. כאן אתה כן צריך למצוא דרכים לעזור לו "לשלוט על הכמויות" ( מה שאף פעם לא עושים בNA למשל. אתה לא הולך ללמד מכור להרואין או קוקאין איך "לשלוט על הכמויות" ).
כלומר אפילו אם לכול ההתמכרויות ישנם שורשים נפשיים די דומים, כול אחת מהן מציגה בכול-זאת בעיות יחודיות משלה.

אני כאמור באופן אישי מעולם לא הרגשתי שזו התמכרות שמפריעה לי לחיות, אם כי אין ספק שבתקופות רבות של חיי הגזמתי עם הקטע לגמרי; אלא תמיד הרגשתי שהליבדו קשור אצלי בשמחת החיים, אפילו בחשק לחיות. או בקיצור, שהוא בסך-הכול גורם חיובי בחיי (:
מכיוון שלגמרי במקרה יצא לי להיות נוכח רק בציון-דרך, אני מודה שלא למדתי יותר מדי על הדרך שהם עושים.
אבל נכחו שם כמה-וכמה נשים ( שאפילו נראו לא רע בכלל.). אין לי כמובן מספרים . ואני גם לא יודע אם למישהו יש, כי הכול הרי מבוסס על אנונימיות ..
אבל לא יכולתי שלא לתהות ביני לבין עצמי, האם אלו הן אותן הנשים שפעם היו מכנים אותן - בחוגים מסויימים, וכמובן בדרך כלל לגנאי - "נימפומניות".
ואז כמובן גם לפתוח ביני לבין עצמי - ומחדש ! - את השאלה הרת-הגורל: אז מה היא בעצם דעתי בנוגע לנימפומניות ? אני יודע שבכלוב יש כמה-וכמה כאלו... (-:

ולגבי הרעיון שלך להציע חגורת-צניעות למישהו שמכור לסקס - זה הרי פשוט רעיון עיוועים, ג'יימס.
חגורת צניעות, אפשר לומר, היא "אפרודיזיאק טכני"., היא מעורר מיני. היא תגרום לך לתת הרבה יותר ערך ארוטי לדברים מאשר בדרך כלל. או במילים אחרות ,היא תעצים את התשוקה המינית שלך. היא תגרום לך להיות כול הזמן אדג'י..
והרי כבר אמרו חכמינו, לא תשים מכשול לפני עיוור... (:
James Bondage​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 10 בדצמ׳ 2014
James Bondage​(מתחלף) • 10 בדצמ׳ 2014
פור גוד כתב/ה:
מכור לאוכל חייב לאכול, ונראה לי - באופן אישי - שתוכנית שתצפה מאנשים להתנזר כל חייהם מסקס לא תצליח לרפא יותר מדי מכורים. כאן אתה כן צריך למצוא דרכים לעזור לו "לשלוט על הכמויות" ( מה שאף פעם לא עושים בNA למשל. אתה לא הולך ללמד מכור להרואין או קוקאין איך "לשלוט על הכמויות" ).
כלומר אפילו אם לכול ההתמכרויות ישנם שורשים נפשיים די דומים, כול אחת מהן מציגה בכול-זאת בעיות יחודיות משלה.

אני מסכים בהחלט. אבל בעיה אחת משותפת היא אמונות מקובלות. לדוגמא, אדם בריא יכול להפסיק לאכול לתקופה משמעותית ובלבד שהוא שותה מים (הדעות חלוקות אם רק ל- 20 יום, או עד 90 יום - תלוי אם האדם בריא, הסטטיסטיקות שאני מכיר אומרות שנזק בלתי הפיך מתחיל רק אחרי 40-50 יום) - ואם הוא לוקח ויטמנים ואבות מזון חיוניים (חסרי טעם ככלל), גם שנה אפשרית בהנתן מצבור שומן מספיק - ע"ע http://zidbits.com/2013/06/how-long-can-you-live-off-the-fat-in-your-body/ וכן http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2495396/pdf/postmedj00315-0056.pdf אם יש לך ממש הרבה זמן עודף. בתקופה הזאת, הגוף מתכנת את עצמו מחדש להתייחס אחרת לאוכל. אני לא חושב ש- Overeaters Anonymous יכולים להעזר במנגנון הביולוגי הזה, אבל באופן עצמאי אנשים כן יכולים, אילו רק ידעו עליו.

פור גוד כתב/ה:
ולגבי הרעיון שלך להציע חגורת-צניעות למישהו שמכור לסקס - זה הרי פשוט רעיון עיוועים, ג'יימס.
חגורת צניעות, אפשר לומר, היא "אפרודיזיאק טכני"., היא מעורר מיני. היא תגרום לך לתת הרבה יותר ערך ארוטי לדברים מאשר בדרך כלל. או במילים אחרות ,היא תעצים את התשוקה המינית שלך. היא תגרום לך להיות כול הזמן אדג'י..

אתה מדבר מניסיון? כי כל מה שאני יודע על התחום (לא מניסיון אישי, אבל מקריאה רבה ומשיחות) אומר שממש כמו עם (או יותר נכון, בלי) אוכל, הימים הראשונים מזעזעים ומרגישים ש"אי אפשר יותר" - אבל אחרי קצת זמן (יומיים עד שלושה בלי אוכל, שבועיים עד חמישה עם חגורת צניעות), העולם נהיה אחר. חסר תאבון במקרה של אוכל, ובעל תאבון (אבל לא אדג'י) במקרה של מין. אולי אצל מכורים לסקס זה אחרת- אצל "סתם" סוטים, וסתם "אוכלים", כמו גם אצל מכורים לאוכל, זה לא.

אה, ובקשר לזה שכל ג'יימס מזכיר לך אותי - תשמח בוודאי לשמוע שכל מכשפה ירוקה מזכירה לי אותך, פור גוד. ומכל מני סיבות, יצא לי לראות הרבה כאלה בשבועיים האחרונים icon_smile.gif
פור גוד
לפני 9 שנים • 10 בדצמ׳ 2014
פור גוד • 10 בדצמ׳ 2014
James Bondage כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:

אני מסכים בהחלט. אבל בעיה אחת משותפת היא אמונות מקובלות. לדוגמא, אדם בריא יכול להפסיק לאכול לתקופה משמעותית ובלבד שהוא שותה מים (הדעות חלוקות אם רק ל- 20 יום, או עד 90 יום - תלוי אם האדם בריא, הסטטיסטיקות שאני מכיר אומרות שנזק בלתי הפיך מתחיל רק אחרי 40-50 יום) - ואם הוא לוקח ויטמנים ואבות מזון חיוניים (חסרי טעם ככלל), גם שנה אפשרית בהנתן מצבור שומן מספיק - ע"ע http://zidbits.com/2013/06/how-long-can-you-live-off-the-fat-in-your-body/ וכן http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2495396/pdf/postmedj00315-0056.pdf אם יש לך ממש הרבה זמן עודף. בתקופה הזאת, הגוף מתכנת את עצמו מחדש להתייחס אחרת לאוכל. אני לא חושב ש- Overeaters Anonymous יכולים להעזר במנגנון הביולוגי הזה, אבל באופן עצמאי אנשים כן יכולים, אילו רק ידעו עליו.

פור גוד כתב/ה:

אתה מדבר מניסיון? כי כל מה שאני יודע על התחום (לא מניסיון אישי, אבל מקריאה רבה ומשיחות) אומר שממש כמו עם (או יותר נכון, בלי) אוכל, הימים הראשונים מזעזעים ומרגישים ש"אי אפשר יותר" - אבל אחרי קצת זמן (יומיים עד שלושה בלי אוכל, שבועיים עד חמישה עם חגורת צניעות), העולם נהיה אחר. חסר תאבון במקרה של אוכל, ובעל תאבון (אבל לא אדג'י) במקרה של מין. אולי אצל מכורים לסקס זה אחרת- אצל "סתם" סוטים, וסתם "אוכלים", כמו גם אצל מכורים לאוכל, זה לא.

אה, ובקשר לזה שכל ג'יימס מזכיר לך אותי - תשמח בוודאי לשמוע שכל מכשפה ירוקה מזכירה לי אותך, פור גוד. ומכל מני סיבות, יצא לי לראות הרבה כאלה בשבועיים האחרונים icon_smile.gif

לא, לא מניסיון אישי. אלא כמוך גם אני למדתי מקריאה ( יש כל כך הרבה בלוגים וטאמבלרים על הנושא היום ) ומכמה שיחות שניהלתי עם אנשים שכן התנסו.
לגבי אי הנוחות בימים הראשונים - היא בהחלט מובנת. אמרנו שחגורת-צניעות היא גאדג'ט שיפעל על מרבית האנשים כמו מעורר-מיני ( כל איסור, בגדול, יעורר את התשוקה שלך ), לא שהוא אביזר "נוח".
והימים הראשונים יהיו מאד לא נוחים, ולו גם מהסיבה הפשוטה שבכל שלב של שנת REM בלילה (כל 90 דק' ) יש לבנאדם זיקפה לא-רצונית, ועל כן הכאב יעיר אותו משנתו. באסה, הא ?
אבל כול זה ידוע

"לא מניסיון", אמרתי קודם, אבל אני עוד מתכוון להתנסות בכך מתישהו.
חשוב לי להכיר את עצמי, כמו שאומרים.
רוב האנשים אינם מכירים את עצמם. הם רק מאמינים שהם מכירים את עצמם.
והשאלה "מי אני?" - כמו שאומר הזחל הסטלן ב"אליס בארץ הפלאות" - "היא השאלה הקשה מכולן"...
לא מזמן יצא לי לשוחח בהזדמנות כלשהי עם ניצול שואה שהיה במחנה-ההשמדה סוביבור. שאלתי אותו : "מה הדבר הכי חשוב שלמדת מהחוויה? "
ומה הוא ענה לי ?
הוא ענה לי במבט מצמית : "שאף אחד, אף אחד, לא יודע מי הוא באמת."

אבל אני מתכוון להתנסות בחוויה הזאת רק לתקופת מוגבלת ביותר ( אין לי שום כוונה להפוך את זה לאורח-חיים ). גם ככה יש לי ליבידו בכמויות מסחריות. ועם כל כך הרבה ליבידו קשה מאוד, כמו שכתב חנוך לוין, להגיע להישגים "בהגות ובמתמטיקה".

חגורות צניעות, במובן המודרני של המונח ( כלומר כעוד משחק השייך לשדה של הסטיות-המיניות ), הן חגורות צניעות של נשים והן של גברים, הומצאו בגדול (אם המילה "המוצאו" היא במקום פה ) באנגליה של התקופה הויקטוריאנית, אולי התקופה הצבועה והפוריטאנית ביותר בהסיטוריה האנושית, מה שמחזיר אותנו אולי לנושא השרשור ולחוק ההחדש והמטומטם שהם הגו.( אולי יש להם נוסטלגיה אליה, לך תדע )
מישל פוקו מכנה את התקופה הזאת בספרו הנודע "תולדות המיניות" - "המשתלה של הסטיות".
מפני שלמרות שעל פני-השטח היא הייתה כאמור החברה הפוריטאנית והמוסרנית ביותר, הרי שבחדרי-חדרים ובמרתפים נוצרו והתפתחו בה כמעט כול הטקסים, האביזרים ואפילו חלק ניכר מאוצר המילים המגדיר בשבילנו היום את התחום של הסטיות המיניות ( ושל הסאדו-מאזוכיזם במיוחד ).
ואני מפנה אותך בזאת גם לספרו המצויין של ההיסטוריון סטיבן מרקוס, שהוא מאסטרפיס של מחקר היסטורי, ושנקרא "הויקטוריאנים האחרים". או אפילו יותר טוב, לספר האוטוביגורפי של אחד מהויקטוריאנים הסוטים הללו שנקרא "החיים הסודיים שלי".
חומר קריאה מרתק. הרבה יותר מעניין ומחכים מ"חמישים גוונים".

כשאני אומר שאני מפנה אותך לקריאה בספרים הללו, ג'יימס, אני מתכוון לזה. המבחן בשבוע הבא. הוא יכלול ארבע שאלות אמריקאיות ושתי שאלות פתוחות. השימוש בנוסחאות מתמטיות אסור. (-:

בכל מקרה, וחזרה לענייננו, האם אינך מכיר את צמד המושגים הנפוץ ביותר כנראה בעולם ( או בסצנה ) של חגורות-הצניעות, הלא הוא - "TEASE AND DENIAL" ?
אני מתפלא עלייך, ג'יימס...
אבל מכיוון שאתה מפורסם בכלוב בגישתך המדעית לחיים, הייתי מציע ליישב את המחלוקת בינינו בעזרת ניסוי מדעי מבוקר.
אז מי עוד השתתף בשרשור הזה בינתיים ?
אמממ...דן קאפ.
אז אנחנו ניקח את דאן קאפ בתור נבדק ( שבטוח יתנדב לניסוי, כי הרי התקדמות הידע האנושי היא נר לרגליו ) ונעלה אותו למשך שבוע ימים על חגורת-צניעות. במהלך השבוע הזה נדאג לכך ש"האישה-שאיתו" תעשה לו טיזינג ארוטי דה-לוקסוס שיעשה לו קצר-במוח ( לפי הנחיות מדוייקות שלי כמובן ). ואנחנו גם נדאג שהיא תקיים במהלך אותו שבוע מגעים לוהטים עם גברים אחרים לנגד עיניו.
ואני מהמר ( כלומר זו הפרדיקציה שלי ) שלא משנה כמה הוא יסבול באותו שבוע, בסופו חרמנותו המינית של דאן קאפ תשרוף לנו את מכשירי-המדידה (-:
בכול מקרה, אם נגלה שדאן קאפ דווקא נהנה מאד מהחוויה, אנחנו נשאיר לו במתנה את חגורת הצניעות ( כאות הוקרה והערכה על התשתתפותו בניסוי ). וניקח איתנו את המפתח.(:

מה שאני כן מאמין שאתה צודק לגבי הוא שמי שיסתובב עם חגורת
-צניעות תקופות ממושכות (כמה חודשים טובים ), וגם ימנע מעצמו לחלוטין גמירות במהלכם, יקרה לו מה שסיפרו עליו תמיד אנשים שהתאמנו במניעת עצמית של אורגזמות ( "סקס טנטרי" סטייל ). הם מספרים שלאחר כמה חודשים בלא פורקן ( ומכיוון שברור לי שזו חוויה שהיא מעל ומעבר לכוחותיי, ושאני הולך למות מבלי להתנסות בה, לא נותר לי אלא להאמין להם ) - הליבדו שלך יעבור ממש איזו טרנספורמציה איכותית.
ואתה תהיה, בקיצור - סוף סוף ! - טיפוס רוחני יותר. (-:

נ.ב - ולגבי "המכשפה הירוקה", אני רוצה להזכיר לך את המילים שכתבה ( וגם הלחינה ) ענבל פרלמטור:
תן מילל בערפל, ערפד מקלל.
תריסר מכשפות סגולות
מרשרשות בחלונות ביתי.
בואו נא נשים בתולות
ותהזו איתי חלום אמיתי....
James Bondage​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 11 בדצמ׳ 2014
James Bondage​(מתחלף) • 11 בדצמ׳ 2014
פור גוד כתב/ה:
לא, לא מניסיון אישי. אלא כמוך גם אני למדתי מקריאה ( יש כל כך הרבה בלוגים וטאמבלרים על הנושא היום ) ומכמה שיחות שניהלתי עם אנשים שכן התנסו.
לגבי אי הנוחות בימים הראשונים - היא בהחלט מובנת. אמרנו שחגורת-צניעות היא גאדג'ט שיפעל על מרבית האנשים כמו מעורר-מיני ( כל איסור, בגדול, יעורר את התשוקה שלך ), לא שהוא אביזר "נוח".
והימים הראשונים יהיו מאד לא נוחים, ולו גם מהסיבה הפשוטה שבכל שלב של שנת REM בלילה (כל 90 דק' ) יש לבנאדם זיקפה לא-רצונית, ועל כן הכאב יעיר אותו משנתו. באסה, הא ?
אבל כול זה ידוע

על טעם וריח אין להתווכח, כמובן - אבל השמועות מספרות שאצל גברים, חגורות מגומי או סיליקון דווקא לא מפריעות את השינה - ובכלל זה Bon4 (הדגם המקורי, לא המתכתי החדש), BirdCage, HolyTrainer, וה- Latowski (מתכת מבחוץ, אבל סיליקון מבפנים). אם אתה מתכנן לנסות, שווה לשקול אחד מאלה (אלא אם כן אתה רוצה גם להתנסות בהפרעות שינה ... לא שיש לי משהו נגד)

פור גוד כתב/ה:
אבל אני מתכוון להתנסות בחוויה הזאת רק לתקופת מוגבלת ביותר ( אין לי שום כוונה להפוך את זה לאורח-חיים ). גם ככה יש לי ליבידו בכמויות מסחריות. ועם כל כך הרבה ליבידו קשה מאוד, כמו שכתב חנוך לוין, להגיע להישגים "בהגות ובמתמטיקה".

ונשאלת השאלה: האם אתה הולך לבצע ניסוי מדעי, שבו אתה גם המדען וגם הנבדק, אם שיש לך מתנדבת לתפקיד המדענית? כי למרות שבסופו של דבר הכל משחק, ויהיה לך מן הסתם מפתח חירום איתך (אם לא, אני ממליץ להגיע להישגים בהגות לפני שאתה מנסה) - הדינמיקה מאוד אחרת. איבר המין החשוב ביותר הוא המוח, והתנאים שלו בניסוי מאוד חשובים.

פור גוד כתב/ה:
כשאני אומר שאני מפנה אותך לקריאה בספרים הללו, ג'יימס, אני מתכוון לזה. המבחן בשבוע הבא. הוא יכלול ארבע שאלות אמריקאיות ושתי שאלות פתוחות. השימוש בנוסחאות מתמטיות אסור. (-:

פור גוד .... אצלנו המתמטיקאים, לא חשוב "מי אמר למי ובאיזה הקשר", אלא רק "האם ניתן להוכיח". ולגבי ישימות של חגורות צניעות לנשים, התשובה היא עדיין בגדול "לא", אם כי לגברים התשובה היא בגדול "כן, אבל רק ב- 30 השנים האחרונות", אם מתייחסים לשימוש שאינו מגביל בחיי היומיום (עבור מי שחיי היומיום שלו לא מצריכים שימוש באברי המין ..) מחד, ושאינו מצריך תחזוקה מבעל המפתח כל כמה שעות מאידך. ולגבי חגורות צניעות בעידן הויקטוריאני - יש רפרנסים לרעיון לפחות מהמאה ה-14, מימושים לא מוצלחים יש מהתקופה הויקטוריאנית ולא לפני כן (על אף האמונה הרווחת). מימושים מוצלחים יש בערך 25 שנים בלבד.

כשיהיה לי זמן אולי אקרא את הספרים שהמלצת עליהם. אבל במקרה של חגורות צניעות, מבחן אמריקאי הוא טעות - האמריקאים הם במקרה זה חקיינים זולים; הידע נמצא בעיקר אצל הגרמנים (וקצת אצל הבלגים והשווייצרים).

פור גוד כתב/ה:
בכל מקרה, וחזרה לענייננו, האם אינך מכיר את צמד המושגים הנפוץ ביותר כנראה בעולם ( או בסצנה ) של חגורות-הצניעות, הלא הוא - "TEASE AND DENIAL" ?
אני מתפלא עלייך, ג'יימס...

מכיר גם מכיר. ולא סתם השוויתי פה מין לאוכל. שניהם צורך בסיסי שהאבולוציה הביאה אותנו לשים במקומות גבוהים - יצור שלא עשה אחד מהם לעיתים מספיק קרובות הוצא ממאגר הגנים בשל התנהגות לא נאותה כבר לפני כמה מיליוני שנים (רפאל, אתה פה? האם אוכל בר השוואה למין אצלך, או שאתה לא מסכים גם עם ההשוואה הזאת?).

בהמנעות מאוכל לתקופה של מספר ימים דווקא כן התנסיתי - וזו חוויה שאני ממליץ עליה בחום, במסגרת "להכיר את עצמך". לפחות ארבעה ימים, בלי מזון, אבל עם שתייה מרובה של מים (ואם מתחילה הרגשה של שפעת - ולא מן הנמנע שתתחיל - צריך להוסיף קצת מלחים למים. זה קורה רק בהתחלה של הפעמיים-שלוש הראשונות שעושים את זה). בסוף היום השני או תחילת היום השלישי, באופן מאוד עקבי, נעלם התאבון. אחרי שזה קורה, למשך כמה ימים, גם שוקולד/סטייק/מקרוני/מה-שלא-עושה-לך-את-זה-מכיוון-האוכל פשוט לא מעניין, לא מגרה, לא מציק - לא המראה ולא הריח - עד שהגוף מגיע למחסור - ואז מופיע הרעב. כאמור, זה יכול לקחת שנה אם יש לך מצבורי אנרגיה ואתה מספק את שאר צרכי התזונה (הבאתי כבר תיעוד קודם לכן - הניסיון האישי שלי הוא של כמה ימים בלבד)

אה, והמלצה, פור גוד - כשאתה עושה את זה, תתרחק מבני אדם שיש לך סיכוי להתעצבן עליהם עד שהתיאבון חולף - רוב האנשים נעשים עצבניים רגזניים ועייפים ביומיים האלה (ואחר כך עירניים ורגועים). אין לי ניסיון רלוונטי לצורך השוואה, אבל אנשים שיש להם מתארים את הזמן הזה כמיני-דודא.

פור גוד כתב/ה:
מה שאני כן מאמין שאתה צודק לגבי הוא שמי שיסתובב עם חגורת
-צניעות תקופות ממושכות (כמה חודשים טובים ), וגם ימנע מעצמו לחלוטין גמירות במהלכם, יקרה לו מה שסיפרו עליו תמיד אנשים שהתאמנו במניעת עצמית של אורגזמות ( "סקס טנטרי" סטייל ). הם מספרים שלאחר כמה חודשים בלא פורקן ( ומכיוון שברור לי שזו חוויה שהיא מעל ומעבר לכוחותיי, ושאני הולך למות מבלי להתנסות בה, לא נותר לי אלא להאמין להם ) - הליבדו שלך יעבור ממש איזו טרנספורמציה איכותית.
ואתה תהיה, בקיצור - סוף סוף ! - טיפוס רוחני יותר. (-:

זה מזכיר לי - בזמן המנעות מאוכל, גם הליבידו לוקח קצת חופש. בזה התנסיתי. אבל אני לא יכול לדווח על טרנספורמציה איכותית משום סוג. וגם לא על רוחניות.

[/quote]נ.ב - ולגבי "המכשפה הירוקה", אני רוצה להזכיר לך את המילים שכתבה ( וגם הלחינה ) ענבל פרלמטור:
תן מילל בערפל, ערפד מקלל.
תריסר מכשפות סגולות
מרשרשות בחלונות ביתי.
בואו נא נשים בתולות
ותהזו איתי חלום אמיתי....[/quote]

יפה, שיכורה, יחידה בעולם
יש לה נפש מורעלת בתוך גוף מושלם
צוחקת בקול פעמון שנסדק
משנים של סיגריות, לילות של מחנק,
בן תמותה לא יבין ריקוד בלי מנוחה
האלים חוגגים אבל ונוס בוכה.....

פייה כתב/ה:
קצת סטיה מהנושא, אבל זה מעולם לא הפריע לנו:

אה, פייה, זו את שמנויה על הערוץ של משרד הבריאות?

מי אחרי לתרגום המילולי הזה? להצליף בקוף? המפלצת חדת העין?

עדיין, משעשע. ועכשיו אני עסוק בלשיר לעצמי "תפנקי לי את הצב" לפי מנגינת "תגרדי לי את הגב" של אטרף.