אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך את נפטרות מהזיפים?!?!

CDConfessions
לפני 9 שנים • 22 באוק׳ 2014

איך את נפטרות מהזיפים?!?!

CDConfessions • 22 באוק׳ 2014
אני רק התחלתי ממש להיכנס ללהתלבש ואני רוצה לעבור אבל אני לא מצליחה לגלח את הפנים עד שזה חלק לגמרי! יש מישהי שגם נתקלת בבעיה הזו? מה הפתרון? איפור רציני יותר?
CDConfessions
לפני 9 שנים • 22 באוק׳ 2014

מה הקשר?

CDConfessions • 22 באוק׳ 2014
אני לפעמים מפספסת אותיות במקלדת אבל היית עוזר יותר אם היית אשכרה נותן עצה במקום לנסות להיות מצחיק ובסוף להיות מעפן...
    התגובה האהובה בשרשור
FoxyBoxy
לפני 9 שנים • 23 באוק׳ 2014
FoxyBoxy • 23 באוק׳ 2014
אני עושה הסרת שיער בפנים, אני לא טרנסית אבל ככה אני מתמודד עם חוסר הרצון שלי לשיער פנים..
מיכל על עקבים
לפני 9 שנים • 24 באוק׳ 2014

להתגלח עם מרכך שיער (במקום קצף/ג'ל גילוח)

מיכל על עקבים • 24 באוק׳ 2014
עובד מעולה.
פעם אחת להתגלח רגיל, ופעם שניה להתגלח נגד כיוון צמיחת הזיפים. בפעם השניה אני מעסה את הפנים עם המרכך, ומרגישה מאיזה כיוון זה קוצני ומגלחת בכיוון הזה.
ולא פחות חשוב, לשים להב חדשה בסכין גילוח מדי פעם.
Bleeding
לפני 9 שנים • 24 באוק׳ 2014
Bleeding • 24 באוק׳ 2014
הסרת שיער בשיטת אפילציה מתאימה לכל סוג שיער ולכל גוון עור אני עברתי את הטיפול באפילציה קליניק לפני עשור ועד עכשיו לא צומח לי שיער באזור המטופל
0505806505 דרך אגב הבחור מקצועי וחתיך אששש
shoko5​(נשלט)
לפני 9 שנים • 25 באוק׳ 2014

הסרת שיער

shoko5​(נשלט) • 25 באוק׳ 2014
ערב טוב. אני מנסה להוריד שיער באיזור המפשעה והישבן רק מעצבן ומגרד תחושה הגירוד . מי יכול לעזור ילסייע בטיפים או הצעות לא יקרות והכי חשוב כואבות פחות . אשמח לשוחח עם בעלי ניסיון . שיהיה ערב טוב ושבוע טוב לכולם.שוקו
נגהnoga​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 27 באוק׳ 2014
נגהnoga​(נשלטת) • 27 באוק׳ 2014
אויייי כןן זאת הבעייה הכי גדולה שיש הזיפים שוקקקק למותת מהםםם להסתכל במראה ולבכות פשוט לבכות אני זוכרת את ההתחלה שלי חחחחח הייתי מסתכלת ומתפללת לאלוהיםםם או שהייתי מקללת אותו
אבל לכל בעייה יש פתרון אמממ אמממ אז אני אגלגל קצת את הסיפור שלי ואיך אני נפתרתי מהשיט הזה חחח בהתחלה הייתי שמה מייק אפ כל כך כהה שהייתי בטוחה שנולדתי לזוג הורים מסודן חחח
ואז פגשתי מישהי שהמליצה לי מייק שעושה אחלה עבודה אבל פחות כהה הרבה פחות כהה וככה המשכתי ברוררר שההורמונים עזרו אבל לא מספיק ואז פשוט החלטתי להיפטר מהם בלייזר ועד היום כל כמה זמן אני הולכת לעשות לייזר בפנים לא אשקר זה כואב מוות בהתחלה ואז אחרי הפעמים הראשונות כבר לא מרגישים ויש לי מישהי שעושה לייזר ברמות הכי טובות שיש כאילו היא לא מוותר לך אפילו לא על זיפ אחד מבחינתה את יכולה לבכות עד מחר אבל היא עד שהיא לא מרוצה ממה שהיא עשתה היא לא משחררת אותך הביתה ועל זה אני אומרת לה תודה
היא לא לוקחת הרבה בכלל אפילו מחיר מצחיק יחסית לטיפול לייזר וקבלתי הצעות אסרונומיות ממכוני לייזר שפשוט ישבתי שם וצחקתי להן בפרצוף
אז אם את צריכה פרטים וכאלו אז בפרטי
בהצלחה לכולם כולן