לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לי

המלט
לפני 9 שנים • 17 באוק׳ 2014
המלט • 17 באוק׳ 2014
כחולית כתב/ה:
כן.
ואני כבר מתארת לעצמי מה אני אשמע. שמעתי דיעות מגוונות וסותרות.

התמונה שלך חמודה להפליא, אבל הפרופיל שלך ארוך מדי, חופר משהו, מתנשא משהו, וסובל מליקויי פיסוק ורווחים.
אוייי​(אחר)
אוייי​(אחר) • 17 באוק׳ 2014
אני דווקא אוהב את הפרופיל שלך.
התמונה שלך, כאמור, חמודה להפליא ומזמינה.
הטקסט מנסה לדייק את מי שאת מחפשת, ומי שלא.
וכמו ש rain song כתבה, מי שיקרא יבין אם יש לו סיכוי להכיר אותך.
ומי שלא יקרא, גם לא יקרא בפורום, ואז לרשימת ההתעלמות.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 17 באוק׳ 2014
אני קורא תמיד את הפרופילים וגם חלק מהזמן את הבלוגים למי שיש. אבל תמיד אני אשלח הודעה דיי דלה בהתחלה רק כדי לראות עם הבחורה רוצה בכלל לפתוח בשיחה. זה מרגיש לי דיי אידיוטי לשלוח משפט מתחכם שמתקשר איכשהו לבלוג של מישהי, או לדברים שהיא כתבה בפרופיל כדי לנסות להוכיח שאתה קורא את זה או שאתה מעבר לסתם חרמן שעושה קופי פייסטים על מלא שמות.
זה קצת מרגיש כמו לפנות למישהי באבא שלך גנן או משהו. השיחה אמורה להתפתח באופן טבעי ואז רואים אם זה מתאים.
T O M​(שולט)
לפני 9 שנים • 18 באוק׳ 2014
T O M​(שולט) • 18 באוק׳ 2014
יהיו הרבה פניות מגברים בגלל עניין ההיצע והביקוש.

כך גם באתרים אחרים.

זה גם לא אסון גדול אם מישהו מנסה למרות הגבול שהצבת להיכרות.
מקסימום יקבל "לא" כתשובה.
זה לא פשע.

גם אם מישהי תכתוב לא לפנות ומישהו "מעיז" לפנות...
הוא עושה זאת כי האיסור לפנות בכתב זה לא תורה מסיני. הוא בסך הכל מנסה את מזלו.
כאשר זה נאמר כדיאלוג של שאלה-תשובה הוא כבר ירפה ברוב המקרים.

כמובן שאם יש הרבה פניות כאלה זה מעיק אבל אותו אחד לא אחראי לכל השאר.
שקט1
לפני 9 שנים • 20 באוק׳ 2014
שקט1 • 20 באוק׳ 2014
יש אנשים שכנראה צריכים כבר לצאת לפנסיה .
שקט1
שקט1 • 20 באוק׳ 2014
יש אנשים שכנראה צריכים כבר לצאת לפנסיה .
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 20 באוק׳ 2014
רגל אחת בחוץ
דהינו השניה עדיין בפנים.
לא מחפשת ולא מוצאת
יגעת ומצאת=תאמין.
ומוגדרת כשולטת.
פרופיל שלפחות בכאילו רומז-אשמח אם אמצא אפילו שאני לא מחפשת.
בהחלט הייתי מסתקרן ופונה
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

האם מישהו היה פונה למישהי באתר היכרויות שלא שמה תמונה שלה?

אן לדעתי מצוי אחד הקשיים העיקריים בכל נושא ההיכרויות בכלוב.
בסופו של חשבון - בכל סוג של קשר מהסוגים שציינו פה, המשיכה המינית משחקת תפקיד
מאוד חשוב. אבל בניגוד לאתרי היכרויות רוב האנשים כאן אינם שמים תמונה שלהם בפרופיל.

בנוסף, אני חייב להודות - אני לא מאמין גדול במציאת קשר זוגי\הבדסמי בדרך הוירטואלית. שוב, זה אכן יכול לקרות - תמיד יש סיכוי. אבל יש משהו בהיכרות מהסוג הזה שהוא כלכך מלאכותי שספק אם זה יצליח.

ההצעה הכי טובה שאני יכול לתת למי שבכל זאת מאמין ביצירת קשר בדרך הזו, היא לקחת את הדברים בפרופרציה. בסופו של חשבון בכמה מילים אפשר לנסח מה אתה\את מחפש, וגם לתאר איזה היבט אחד של אישיותך. השתפכויות, העברת מסרים כפולים ("לא לפנות, אבל....) , חשיבות עצמית מופרזת וכו' , אלה דברים שלפחות אותי דיי מכבים כשאני קורא פרופילים.

יש יופי בפשטות....
Discipline
לפני 9 שנים • 21 באוק׳ 2014

Re: שאלה לי

Discipline • 21 באוק׳ 2014
בטי בום כתב/ה:
שאלה כנה, כמה מכם קוראים פרופילים לפני שהם שולחים הודעה?

בטי'לה,

כשהבחור הממוצע מגיע לראשונה לכלוב הוא מרגיש כמו שאהיד שהגיע לגן העדן.
מלא בחורות, שולטות ונשלטות, רובן המוחלט פנויות, מחפשות בריש גלי מישהו להשפיל, להתעלל ולזיין, או מישהו שישפיל, יתעלל ויזיין אותן. מה עוד צריך בחיים ?

בשלב הזה הבחור שלנו מאוד מאוד בררן. קורא את הפרופילים לעומק כדי לבחור לעצמו את "הכי שווה" ולא ליפול חלילה עם איזו אחת עם מידה 40 או יותר שיש לה רחמנא לצלן, גם גבולות .
אחרי שחרש את הפרופילים ומצא מי הכי "שווה" ואת מי הוא "מוכן" לקחת, הוא שולח לה הודעה מושקעת נוסח "היי" או "גבירתי המלכה" או "כלבה" ומתרווח אחורה בכסא וממתין שתשלח לו את מספר הטלפון שלה. אחרי שעוברת שעה ועוד אחת ויום ויומיים ואין מענה, הוא מתחיל לכעוס על כלובי ומערכת הדואר כאן שלא עובדת כמו שצריך ובגללה התשובה שהיא בטוח שלחה לו לא מגיעה.

בשלב זה הוא שוב (עדיין) בודק פרופילים ומוצא לו את ה"הכי שווה" הבאה בתור ושולח לה הודעת "היי" מושקעת ושוב ... הדואר המחורבן שוב לא עובד והוא לא מקבל התייחסות חזרה. בשלב הזה הוא כבר מתחיל להיות פחות בררן ושולח הודעות לכמה בחורות. (טוב, אז מה אם היא קצת מלאה, ולא נורא שיש לה כמה גבולות ואז מה אם היא בכלל נשלטת והוא רוצה אותה מלכה ...).

כשגם זה לא עובד הוא מתחיל לעבור לשיטת "מצליח" , עוזב פרופילים ומתחיל לשלוח הודעות משוכפלות בתפוצה רחבה (התפוצה רחבה, לא הבחורה ; ) לכל מי שזזה או משמיע קול של נקבה כאן בכלוב, גם אם הוא במקרה זכר (כי את הפרופיל הוא הרי כבר לא קורא בשלב זה), אולי מישהי תענה לו כבר.

אחרי שגם זה לא עובד, הוא שם הודעה נזעמת בפורום ושואל - האם הכלוב הוא "מדע בדיוני?" או לחילופין הצהרות שמבוססת על הניתוח האנאליטי שביצע כאן (כי אנאלי מסוג אחר הוא לא קיבל) ש - "כל המלכות הן בכלל זונות בתשלום" , "אין כאן נשלטות אמיתיות" ו"כולן שמנות ומכוערות".

כשכלו כל הקיצין והוא מבין שהפנטזיות על הבתולות/הזונות בגן העדן הזה לא יתגשמו לו, הוא יחליף את הניק לניק של בחורה ויצא לצוד קצת תשומת לב משולטות שיחשבו שצדו דוגמנית על או מנשלטות שמחפשות שולטת או סתם להטריד נשלטים שחשבו לתומם שסוף סוף מישהי ענתה להם.

אלו היו 60 שניות על מי מסתכל על פרופילים.
    התגובה האהובה בשרשור