סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מהפטישים שלנו הכי פחות יזעזעו ונילית לדעתכן ?

הסוד​(אחר){אשיעשמ}
לפני 12 שנים • 3 במאי 2011

מה מהפטישים שלנו הכי פחות יזעזעו ונילית לדעתכן ?

הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 3 במאי 2011
שאלה לנשות הפורום
אני צריך את עזרתכם
אני רוצה לקרב בת ישראל כשרה לנושא ורוצה בהתחלה כמה שפחות לזעזע

יש פה כמה פטישים נפוצים או שלא...מעניין אותי מה סדר החשיפה שכדאי לעשות לגביהן
מה קודם , מה בסוף.

ליקוק כפות רגלים
הערצת ישבן
קשירות אברי מין
קשירה באזיקים
הצלפות
סטירות
מצבטים לפיטמה
סטראפ און
אצבע לפי הטבעת
ביזר קל
יריקות
יריקות בפה
השפלות מילוליות
שעווה
חגורת צניעות
ניוש
וכל הבא ליד....

בתודה מראש

וזה סודי לא לפרסום icon_smile.gif
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 3 במאי 2011
icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 3 במאי 2011

השפלות מילוליות ואזיקים
תתרחק מניוש,CBT וחגורת צניעות.
כל מה שבאמצע תגשש לאט

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
הכוונה בכל אלה זה לגרסת הפמדום, כן? כי בחלקם זה לא מובן מאליו...
ליקוק כפות רגליים - תתחיל בנישוק, ותתחיל טיפה למעלה יותר ברגל. תרגיל אותה למגע. תרגיל אותה לקרבה לפנים שלך. אם תהיה סבלני היא לא תשים לב בכלל שמשהו מוזר פה.
הערצת ישבן - כנ"ל - הדרגה והומור עובדים טוב.

שעווה, השפלות מילוליות - נראה לי שצריך יותר זהירות. בהשפלות זה תלוי עד כמה רחוק אתה מנסה להגיע.

צביטת פטמות, אצבע בפי הטבעת - אם הבחורה בראש טוב ונוטה לשאוף לרצות אותך, יש על מה לדבר.

כל השאר בעייתי. נסה קודם את הקלים ותראה מה קורה.

נראה לי שבגדול, די קל למשוך בחורה לכל מה שקשור לפעולה מצידך שלא דורשת ממנה יוזמה מיוחדת, ובעיקר למה שכולל פינוק עבורה והבעת הערצה כלפיה. זה דבר נעים, בסך הכל, שמעבר למחסום פסיכולוגי קליל לא דורש ממנה דבר.

ברגע שזה משהו שדורש ממנה פעולה של ממש, אם אין לה את זה רדום איפהשהו בפנים, תתקשה למשוך אותה לשם. אתה יכול לעודד, אבל אם לא מתעוררת בה משיכה ורצון של ממש ליזום את הדברים האלה, אין הרבה מה לעשות, בהנחה שאתה לא רוצה לכפות עליה ולאמלל אותה.
בהצלחה, ואנא דווח מה קורה.

(מהנסיון שלי להשפיע על בני זוג ונילים: שירות מצידי התקבל יפה. לגרום לי כאב על ידי צביטה, משיכה, קרח וכו' לא היה בעיה, כי הפעולה שנדרשה מהם הייתה מתונה, הדרגתית ולא כוחנית. מכות הן תמיד בעיה, ונילים לא אוהבים להרגיש אלימים. אביזרים נוטים להיות בעיה, זה מלחיץ ומבלבל. מהנסיון שלי עם חיים באופן כללי - נשים אוהבות שמכרכרים סביבן. לא אוהבות שמחלקים להן הוראות (תקשרי, תירקי, תצליפי). נהנות הבעות הערצה. נבהלות ממה שיכול להתפרש כ"לא גברי" כמו ניוש, CBT, סטראפון, חגורת צניעות).

הכי טוב זה פשוט לשים לב אליה, ממה היא נהנית, מה נראה שהכי עושה לה את זה, ולעודד אותה להביע את עצמה ולתת לה תחושה שמותר לה הכל. קח את מה שהיא אוהבת ותראה לאן אתה יכול לקחת את זה. האם היא יותר פסיבית או יותר אקטיבית? האם היא אוהבת מגע חזק או רך? איפה היא אוהבת לגעת בך? האם היא אוהבת דיבורים תוך כדי? איזה משחק מקדים מועדף עליה? נסה ליזום שיחה תיאורטית על פטישים (צפיה בערוץ 8 עוזרת). איך היא מגיבה? מה מזעזע אותה? מה מסקרן?

כדאי גם לברר עם עצמך מה אתה מחפש פה. האם אתה קודם כל רוצה שהיא תהנה, או קודם כל רוצה לגרום לה לעשות את מה שאתה נהנה ממנו. מה קודם פה למה?
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 3 במאי 2011
אזיקים או קשירה בצעיפים (של הידים, ככיסוי עינים) נראית לי התחלה לא רעה בכלל.

כפות רגליים - מבחינתי זה ממש לא מקובל. אם מישהו היה מנסה לגעת לי בהן - היתי מתקפלת ומתחפפת מיד.

מעבר לזה - פשוט תדבר איתה. אל תשכח - כל דבר צריך הסכמה, וקח את הזמן שלך, והכי חשוב - בהצלחה..
nomorenomore
nomorenomore • 3 במאי 2011
פוליאנה1 כתב/ה:

כפות רגליים - מבחינתי זה ממש לא מקובל. אם מישהו היה מנסה לגעת לי בהן - היתי מתקפלת ומתחפפת מיד.

מעבר לזה - פשוט תדבר איתה. אל תשכח - כל דבר צריך הסכמה, וקח את הזמן שלך, והכי חשוב - בהצלחה..

למה, אם יורשה לי לשאול(רגליים) ?
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 4 במאי 2011
בלוסום​(לא בעסק) • 4 במאי 2011
Sparafucile כתב/ה:
פוליאנה1 כתב/ה:

למה, אם יורשה לי לשאול(רגליים) ?

כפות רגליים מבחינתי הן איבר מגעיל (בעיני). ועוד סיבה - נולדתי עם עור רגיש. אני למשל לא מכבסת עם אבקת כביסה אלא אך ורק עם נוזל / ג'ל. כל מגע שלך נראה כמו מגע קל, מרפרף, נעים - אצלי הוא מדגדג, ולא זה מאוד לא נעים. ישנה עוד בעיה - איבר שפעם אחת לא היה רגיש, אין שום הבטחה וערובה שבפעם הבאה לא אקפוץ לגיהנום אם יגעו בי שם, וכמובן יש את האיברים הקלאסים שהם רגישים אקסטרה. אי לכך - פשוט לא תודה...
kaly
kaly • 4 במאי 2011
אני מאוד מסכימה עם יולי

מעבר לזה,ברמה הפילוסופית,לא משנה איזה מעשים קורים בפועל ,עצם הידיעה שאתה מעניק לה הנאה ומספק את צרכיה,אמורה כנשלט להביא אותך לאותה הנקודה כמו ששולטת תבצע בך CBT למשל

icon_cool.gif
פייה{O}
פייה{O} • 4 במאי 2011
אני חושבת שקשירות (עדינות יחסית) זה קליל ומתון (כל הונילים משחקים בקשירות, לא?),
חוצמזה - אתה יכול להציע לה פוט מסאז' ולנסות לקדם את זה לפוט פטיש (אם יש לך), ולבדוק אם היא זורמת עם זה.

בהצלחה cheerleader.gif
Efrati​(שולטת)

מניסיון

Efrati​(שולטת) • 4 במאי 2011
שצברתי מהצד השני
לגלות את הצד הנשלט בונילי התמים
כמעט כל ונילי לא היתה לו בעיה שכפות רגליי טיילו עליו
לא היתה לו בעיה לצביטות בפטמות (עד שקצת נסחפתי ושכחתי עם מי אני)
לסגור אותו עם ירכיי בין רגליי
זה היה נראה להם קינקי
אז
....
מניחה שאם תעשה את הדברים העדיניים
לאט
כל פעם תוסיף קצת...
זה אפילו ייראה טבעי
ולך תדע אולי טמונה בה מובילה.....