לילה טוב אורח.
כניסת חברים רשומים | הצטרפות
אתך עכשיו בכלוב
ו-149 אורחים
חתימה טובה

סקס עם כלב מה אתם אומרים

עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

תגובה להודעה    פורומים -> פטיש
נושא קודם :: נושא הבא  
מחבר הודעה
lain

הודעה שישי פבר' 24, 2006 12:46 pm
תגובה וציטוט

מיוחדת,
אפשר ואף רצוי לא להסכים עם כל דבר
תמיד אני מצהירה כי זה שאני עוסקת בבדס"מ אין פירושו כי עלי גם לקבל כל גחמה אנושית מפוקפקת
אבל מה שהתרחש כאן בפוסט הזה הוא הרבה מעבר ל"זו לא כוס השתן שלי".

ומעט מצחיק שבכל פעם שמישהו/י מעלה כאן טאבו או אפילו סתם סטייה שלא מתאימה להלך הרוחות בכלוב, ישר מתחילה כאן התקפה חזיתית.

מה התרחש כאן בעצם?
סך הכל האדם שאל שאלה, שאם כל כך סלדתם ממנה יכלת בקלות גם להתעלם.

הודעה שישי פבר' 24, 2006 12:59 pm
תגובה וציטוט

תראי,
לגבי פוריטניות בשקל {ומי אם לא שרמוטה פוריטנית כמוני תזהה אותה icon_smile.gif } שה-סו קולד קהילה הזו מגלה חדשות לבקרים- אני מסכימה איתך מאוד.
והצדקנות, והטפת המוסר.

אבל זה לא העניין שאם זו לא כוס התה שלי- אז אתעלם וזהו.
זו המדייה הזו. זה העניין כולו- החלפת דיעות, מחשבות.
יש דברים שאני, מן הסתם, אתעלם מהם, כי הם לא מעניינים לי, אני לא מבינה בהם
או שסתם אין לי דעה נחרצת מעניינת או משהו להוסיף בנושא.
אבל בנושאים אחרים, על אף שאין לי בהם ניסיון {ע"ע מציצה לציוואווה} יש לי לעיתים מה להגיד.
בעד או נגד {מלבד פגיעות אנושות, ניצול ופלילים לא תשמעי אותי, ברוב המקרים, נצמדת לנגד המוחלט. רק אם מדובר בעילגות כרונית. מודה}, מחשבה או רעיון.

זה לא שנפתח פוסט על בעילת חתולה פרסית בדוגי סטייל {ונוס, לא יוצאת לי מהראש תמונה שלך מנסה לרדת לחתולה icon_cool.gif }ודעתי הסתכמה ב:
"ירחם על נשמתך הסוררת האל, בן בליעל!" וקינחתי ב"בעעעעעע" לתפארת המליצה.
מדובר פה בפלילים. במקרה הזה לפחות. מותר להגיד את זה, גם לצחוק על זה-
ועדיין הדיון יכול להישאר ככה, ברמת השיחה הזו שאת ואני מנהלות עכשיו.

וזה דווקא נעים. דווקא icon_smile.gif
למעלה     
Venus in Furs(מתחלף)

הודעה שישי פבר' 24, 2006 1:47 pm
תגובה וציטוט

מיוחדת...איים פלאטרד...חבל רק שזה בהקשרים כאלו שאת מפנטזת עלי...
הבעייה תהיה מן הסתם, לשכנע את החתולה לא לזוז. אפשר אולי לקשור אותה למיטה על הגב....
נדהם לשמוע שמעולם לא מצצת לצ'יוואווה. חשבתי שזה קטע שכולם עושים מתישהו בגיל ההתבגרות...
בינתיים אני מנסה לחשוב על שימושים מיניים לדגי זהב. אולי אפשר להכניס אותם לוגינה של הסאבית והיא תהנה מהפרפור...זה נחשב SSC?? סך הכל, מה 'כפת לדג....כל עוד יש שם נוזלים...

אם יש זבוב בחדר בזמן הסשן, והוא צופה, וזה מגרה את המשתתפים לדעת שהוא צופה, זה נחשב סקס עם חיות?
dog.gif (באייקון-הכלב של טל123 אחרי המציצה)
למעלה     
מUחדת

הודעה שישי פבר' 24, 2006 1:53 pm
תגובה וציטוט

וונוס דיר-
כל עוד יש מספיק ברטולין בואגינת הסאבית,
באמת מה איכפת לו לדג איפה הוא שוחה?
השאלה אם גם עם פירנאה זה עובד.

fishy.gif {תמונת אילוסטרציה}
למעלה     
Venus in Furs(מתחלף)

הודעה שישי פבר' 24, 2006 3:16 pm
תגובה וציטוט

חח...פיראנות...
אפשר לעשות ליין שלם של אביזרי מין מהחי...סטייל משפחת פלינסטון.
להצליף בעזרת סנאים, לקשור בעזרת נחשים, עלוקות על הפטמות במקום מצבטים, צואר של פלמינגו לחדירות אנאליות, חדק של פיל לאותה מטרה רק יותר אקסטרימי, ריר חלזונות במקום KY, והחיות הצמריריות שעושים מהם את נעלי הבית החמודות האלה של החורף (שפנים? ארנבות? ) לפוט פטיש אלטרנטיבי.
monkeedance2.gif (בתמונה-קוף שמביא ביד לשתי סאביות בו זמנית)
למעלה     
פסיכולוג בספת עור(שולט)

הודעה שישי פבר' 24, 2006 3:44 pm
תגובה וציטוט

lain כתב/ה:
מיוחדת,
אפשר ואף רצוי לא להסכים עם כל דבר
תמיד אני מצהירה כי זה שאני עוסקת בבדס"מ אין פירושו כי עלי גם לקבל כל גחמה אנושית מפוקפקת
אבל מה שהתרחש כאן בפוסט הזה הוא הרבה מעבר ל"זו לא כוס השתן שלי".

ומעט מצחיק שבכל פעם שמישהו/י מעלה כאן טאבו או אפילו סתם סטייה שלא מתאימה להלך הרוחות בכלוב, ישר מתחילה כאן התקפה חזיתית.

מה התרחש כאן בעצם?
סך הכל האדם שאל שאלה, שאם כל כך סלדתם ממנה יכלת בקלות גם להתעלם.

ואם הסטיה של מישהו זה לפרוץ לחנויות ולגנוב נעליים. אנחנו נקבל את זה כקהילה?
אנחנו נבין אותו, זה יתכן. אך לא נקבל את זה מפני שהוא עובר על החוק.
ובמקרה החוק על זואופיליה אומר דברים חמורים הרבה יותר.
טוב שהוא לא שאל אותנו "סקס תוך כדי רצח. מה אתם אומרים?"

הודעה שישי פבר' 24, 2006 3:49 pm
תגובה וציטוט

מה אתה מכניס את החוק לפה?
לעשן גראס זה חוקי?
עד לפני עשור, גם משכב זכר היה לא חוקי.
ולדעתי, בדסם הוא לא לגמרי חוקי. אין בחוק הסכמה לפעולה פלילית, כמו שאתה לא יכול להסכים שמישו יהרוג אותך, ככה אתה לא יכול להסכים שמישו ירביץ לך או יצליף בך. אם סאבית עם סימנים תלך להתלונן אחרי סשן במשטרה, סתם מתוך נקמנות, הדום יעצר עד תום ההליכים, וכנראה גם יורשע.
לא ברור לי גם למה לאכול פרות או תרנגולות נחשב מוסרי יותר מלזיין אותן.
למעלה     
פסיכולוג בספת עור(שולט)

הודעה שישי פבר' 24, 2006 4:08 pm
תגובה וציטוט

Venus in Furs כתב/ה:
מה אתה מכניס את החוק לפה?
לעשן גראס זה חוקי?
עד לפני עשור, גם משכב זכר היה לא חוקי.
ולדעתי, בדסם הוא לא לגמרי חוקי. אין בחוק הסכמה לפעולה פלילית, כמו שאתה לא יכול להסכים שמישו יהרוג אותך, ככה אתה לא יכול להסכים שמישו ירביץ לך או יצליף בך. אם סאבית עם סימנים תלך להתלונן אחרי סשן במשטרה, סתם מתוך נקמנות, הדום יעצר עד תום ההליכים, וכנראה גם יורשע.
לא ברור לי גם למה לאכול פרות או תרנגולות נחשב מוסרי יותר מלזיין אותן.

יהיה לנו קשה לבסס דיון על כך, מפני שעולם הערכים שלי מאוד שונה משלך. אנחנו לא נצליח לדבר באותה שפה.
לכן אני אתמקד בענין החוק. אמנם אנו מחשיבים את עצמנו כסאדו מאזוכיסטים, אך זה כינוי חלול ורחוק מהמשמעות האמיתית של המילים, שמשמעותן הפרעות נפשיות חמורות. לפחות 98% מבאי הכלוב אינם עונים על הקריטריון המאבחנים הפרעות אלו. לכן הסיכוי של פגיעה באחר יחסית קטן יותר. נכון- אנשים חשופים לפגיעות, אך גם במערכות יחסים רגילות, אם לא בחרת את בן הזוג הנכון עפ"י קריטריונים נכונים- עלולה להיות פגיעה, פיזית או נפשית.
עולם השליטה אמנם רגיש יותר לפגיעות, אך כנראה שהגבול לא ממש רחוק, ולכן החוק בחר שלא להתייחס לכך.
ובענין זואופיליה. חוץ מזה שזה אסור עפ"י החוק, זה לא כמו בדסמ, מפני שלזואופיליה אין "גירסא עדינה" כפי שאנו תופסים את עולם השליטה ביחס להפרעה הנפשית המקורית. בזואופיליה אתה גם עבריין, וגם חולה נפש, נקודה.
הנזקים של זואופיליה? נורא עצוב לשמוע שאתה לא מבין מה לא בסדר בזה. אין אפילו טעם להתחיל לפרט מדוע זה רע. ולא, "זה נעים לאנשים מסויימים" זה לא תירוץ מספק כדי להתיר את זה.

הודעה שישי פבר' 24, 2006 4:29 pm
תגובה וציטוט

רק לשם הבהרה, אין לי שום עניין בסקס עם חיות, ומעולם לא עשיתי שום דבר כזה.

מעבר לזה, ייתכן שמי שעוסק בזה הוא "חולה נפש", אך גם מי שעושה את הדברים שאנחנו עושים נתפש לעיתים על ידי אנשים כ"מחלת נפש". אלי ישי, לדוגמא, חושב שגם הומוסקסואליות היא מחלת נפש.
אני כן חושב שלמצוץ לכלב זה פחות חמור ומקומם מלהרביץ לו, לדוגמא. ובוודאי פחות חמור מלשחוט אותו ולאכול אותו. ואיני רואה הבדל, ברמה המוסרית, בין אכילת כלבים לאכילת פרות. ועדיין, פרות אני אוכל, כלבים לא. כי זה לא עושה לי את זה. לא בגלל שזה לא מוסרי בעיני. האם להחזיק כלב בדירת שני חדרים במשך יום שלם, למשך כל חייו, זה לא יותר אכזרי מאשר למצוץ לו מדי פעם?
ולגבי החוק, החוק הוא שרירותי, נקבע על ידי אנשים שלא פעם אינטלגינטים פחות ממך וממני, על פי אמות מוסר משתנות, בהתאם לתקופה, תרבות וכו'. זה שמשו לא חוקי זה לא ממש טיעון בעיני. במיוחד אם אין נפגעים. אולי הכלב בכלל נהנה מזה שמוצצים לו? בכל מקרה, קיימות צורות התעללות בבעלי חיים, שהן גרועות הרבה יותר, וחוקיות לגמרי, למשל פיתום אווזים, או תנאי הגידול של תרנגולות.
למעלה     
פסיכולוג בספת עור(שולט)

הודעה שישי פבר' 24, 2006 4:40 pm
תגובה וציטוט

Venus in Furs כתב/ה:
רק לשם הבהרה, אין לי שום עניין בסקס עם חיות, ומעולם לא עשיתי שום דבר כזה.

מעבר לזה, ייתכן שמי שעוסק בזה הוא "חולה נפש", אך גם מי שעושה את הדברים שאנחנו עושים נתפש לעיתים על ידי אנשים כ"מחלת נפש". אלי ישי, לדוגמא, חושב שגם הומוסקסואליות היא מחלת נפש.
אני כן חושב שלמצוץ לכלב זה פחות חמור ומקומם מלהרביץ לו, לדוגמא. ובוודאי פחות חמור מלשחוט אותו ולאכול אותו. ואיני רואה הבדל, ברמה המוסרית, בין אכילת כלבים לאכילת פרות. ועדיין, פרות אני אוכל, כלבים לא. כי זה לא עושה לי את זה. לא בגלל שזה לא מוסרי בעיני. האם להחזיק כלב בדירת שני חדרים במשך יום שלם, למשך כל חייו, זה לא יותר אכזרי מאשר למצוץ לו מדי פעם?
ולגבי החוק, החוק הוא שרירותי, נקבע על ידי אנשים שלא פעם אינטלגינטים פחות ממך וממני, על פי אמות מוסר משתנות, בהתאם לתקופה, תרבות וכו'. זה שמשו לא חוקי זה לא ממש טיעון בעיני. במיוחד אם אין נפגעים. אולי הכלב בכלל נהנה מזה שמוצצים לו? בכל מקרה, קיימות צורות התעללות בבעלי חיים, שהן גרועות הרבה יותר, וחוקיות לגמרי, למשל פיתום אווזים, או תנאי הגידול של תרנגולות.

אני יכול להסכים עם כל מה שאמרת. רק שבענין בע"ח, מנקודת המבט שלי אני רואה בזואופליה פגיעה באדם יותר מאשר פגיעה בבע"ח.
אגב החוק, הוא אכן ענין יחסי. באנגליה לפני כ-15 שנה נשפטו קבוצת חובבי משחקי שליטה למאסר בעקבות דברים שכללו קשירות, פירסינג, שימוש בחפצים חדים וכו', למרות שהכל היה בהסכמת ה"קורבנות", שאפילו העידו על כך בבית המשפט. הערעור שלהם נדחה גם בעליון וגם בבית משפט בינלאומי באירופה.
אגב, בענין ההתבטאות של ישי, אולי מקוממת אך אינה "לא נכונה בעליל". מחלת נפש בבסיסה היא ביולוגית, וממוקמת לא בתוך הטווח הנורמטיבי. גם הומוסקסואליות היא כנראה גנטית בבסיסה לאור מחקרים אחרונים, וממוקמת לא בטווח הנורמטיבי בחברה. כך שמבחינתו ההקבלה היא לגיטימית.
אבל היי, בא לא נרחיב עוד נושאים עכשיו icon_smile.gif
תגובה להודעה    פורומים -> פטיש כל הזמנים הם GMT + 3 שעות
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
עמוד 5 מתוך 9

עבור ל:  
פורום הכלוב עכשיו גם ב

סאדו מזו - הכלוב
כל הזכויות שמורות| סאדו מזוכיזם | צ'אט
סקס עם כלב מה אתם אומרים | הכלוב - בדסמ|Advertise at the cage - פרסום בכלוב